Reklama

Mléčná dieta - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 20:09
Mléčná dieta - zkušenosti

Zdravím :)

Prosím o anonym - chodí sem rodina, která to neschvaluje a já se nehodlám hádat :)

Ráda bych od zítřka začala s mléčnou dietou, v minulosti jsem ji párkrát držela, občas pomohla, občas ne, ale dřív jsem hodně jedla, teď jím dost málo, tak nevím, jestli mi bude nějak platná.

Jaké s ní máte zkušenosti? ptám se spíš kolik jste zhubly, popř. také z kolika (rozdíl asi bude u někoho s váhou 100 Kg a 65 Kg)

Děkuji moc za reakce :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 24.02.17 20:15

Mlecna dieta? :zed: :zed: :zed:

pikola
Neúnavná pisatelka 18954 příspěvků 24.02.17 20:18

Mozna zhubnes na vahu, ale to je tak vsechno, akorat si nicis telo.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 24.02.17 20:45

Zkusenost nemam, ale kazda dieta je kratkodoba a dlouhodobe neudrzitelna. Nehlede na to, ze vysledky jsou sice fajn, ale driv nebo pozdeji to mas vsechno zpatky i s bonusem. Co trebas spis jen upravit jidelnicek a zvednout prdku z gauce, nez si huntovat telo a cekat zazraky? :mavam:

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 20:51

Je to brutální. Já jsem to vydržela tři dny a sundala jsem tři kila. Pak jsem šla k dietoložce a začala hubnout podle jejích jídelníčků.

Kolegyně ji držela několikrát a zpravidla 7 kilo zhubla. Naposled zhubla málo, ale je v přechodu, tak už jí to tak nešlo.

Já s tím koketuju, že to zkusím na pár dnů, abych se zas nahodila na hubnutí, ale mám z toho obavu. Taky už nejsem nejmladší.

sediza
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 24.02.17 20:56
@pikola píše:
Mozna zhubnes na vahu, ale to je tak vsechno, akorat si nicis telo.

Jsem Ing. výživy a nechápu tohleto, že lidi nikdy nepochopí, jak moc si tímhe škodí. Škoda slov :zed:

renap
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 24.02.17 21:07

Ta dieta trvá 14 dní. tak pochybuju, že za tak krátkou dobu by se zhuntovalotělo. Pokud tedy samozřejmě někdo nemá ABKM. Já ji držela poprvý před 5 lety, zhubla jsem 8 kilo, z 63 na 55kg. Jedla jsem vždycky zdravě, sladké nejím, pečivo témeř taky ne, nesladím, přesto jsem nehubla, během roku kojení jsem přibrala na těch 63 z 58 těsně po porodu. Žádný jo-jo efekt se nekonal, tu váhu jsem si udržela cca 3 roky, pak jsem pár kilo přibrala. kvůli rozhozené štítné žláze. Zkusila jsem ji znovu a už jsem zhubla jenom asi tři kila, nevim proč.
Někomu to nesedne, je mu blbě, mně to nevadilo, hlad jsem měla akorát ty dny, kdy bylo jenom mlíko, jinak ne, jinak v pohodě.

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24370 příspěvků 24.02.17 21:18
@sediza píše:
Jsem Ing. výživy a nechápu tohleto, že lidi nikdy nepochopí, jak moc si tímhe škodí. Škoda slov :zed:

Tak jasně - zdravý rozum je důležitý, ale zase kdo ví, jaký bys na to měla pohled, kdybys byla odbornice přes dějiny umění ;)

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 24.02.17 21:29

@renap a zas tu mame odborniky na zdravou vyzivu.. reknu vam asi novinku ale jidlo se nedeli na zdrave a nezdrave!

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 21:40

@renap Já jsem jako dítě nesnášela teplé mléko. A jak jsem se na něj při dietě těšila :mrgreen:. Ale hlad jsem měla hrozný. Vydržela jsem jen ty tři dny, ale motivovalo mě to k následnému dodržování správného jídelníčku.

renap
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 24.02.17 21:45

@AliaAtreid Já jsem někde psala, že jsem odborník na zdravou výživu? Nebo co bylo myšleno tím příspěvkem? Holt jsem nevzděllaný blbec, ale podle mě třeba sladká tyčinka plná rostlinnýho tuku, cukru a ochucovadel je nezdravá a třeba zelenina je zdravá. Číli jsem jedla pravidelně, dostatek ovoce, zeleniny, kvalitního masa, ryb, pohybu jse měla dostatek a přesto jsem stále přibírala. Při mléčné dietě jsem rychle zhubla a udržela to, stačí? Nikomu to nevnucuju, napsala jsem pouze svoji zkušenost.

renap
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 24.02.17 21:49

@Kobea Tak já mlíko mám ráda v jakékoliv podobě, i mléčné výrobky jakékoliv, víceméně při té dietě byla samá jídla, která jím normálně, někdy jsem teda ani nesnědla to, co jsem měla, protože třeba 250 g tvatohu prostě najednou nesnim, jsem zvyklá na menší porce. Takže jsem hlad fakt neměla. Spíš první dny chuť, na něco jinýho, ale to pak taky přešlo.

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 24.02.17 21:52

@renap stejne tak muze byt zelenina nezdrava protoze obsahuje prilis mnoho toxickych latek, treba olova, ortuti, kadmia… bio dokonce mykotoxiny.

to jestli hubnete nebo ne zavisi primarne od primu vs vydaje energie

jestli 14 dni nejite nic a jen pijete mleko, dostanete se do ketozy, sice zhubnete z hladu, ale ze svalu namisto tuku. protoze pri hladu se telo snazi udrzet pri zivote hlavni dva organy srdce a mozek a ty potrebuji k fungovani hadajte co? „nezdravy“ CUKR

renap
Ukecaná baba ;) 1859 příspěvků 24.02.17 22:04

@AliaAtreid Vidělas někdy, co se při té dietě jí? Tam není jenom mléko, je tam kvalitní šunka, maso jogurty, tvsroh, vejce, ovoce, zelenina, takže nějaký cukr určitě třeba v tom ovoci je. A i kdyby nebyl, tak si troufnu říct, že když člověk 14 dní nejí skoro nic, tak to tělo určitě nepoškodí. Lidi třeba po operacích břicha taky pár dní nejí skoro nic a přežijou, divný co? Když třeba přijde dítě do nemocnice s bolestí břicha, tak je nalačno, pak mu odoperují slepák, takže ten den nic, druhý den voda, další den čaj a.pak vývar, pak tekutá, další den kaše, čili máme skoro týden a dítě je prakticky bez jídla. Samozřejmě kape, ale dětem se třeba kapat glukoza nedáva, pouze krystaloidy, a tam toho cukru moc není. Píšu o dětech, protože dělám na dětském, tak vím, jak to probíhá, u dospělých je to zřejmě stejný. Takže i kdyby byl člověk těch 14 dní úplně bez cukru, což není, tak to přežije bez následků.

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 24.02.17 22:06

@renap schvalne posli, bych chtela videt to mnozstvi :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama