Mléčná kaše na večer

82
9.2.21 10:14

Mléčná kaše na večer

Prosím o radu od ukončeného 4 měsíce nám Dr. Řekla že můžeme začít dávat mléčnou kaši na večer tak jsme začali že začátku to šlo samozřejmě pomaleji dycky u toho brblala teď je ji 5,5 měsíce a kaši do ní nemůžu pořád dostat pláče a vzteká se i když jsme zkusili jinou nebo dát do toho jablíčko přesnídávku domácí nebo banánek pořád ji odmítá někdy ji sní někdy jen půlku někdy ani to ne je něco co bych mohla na noc dát jiného než kaši? Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10728
9.2.21 10:18

Nic z toho není na nic vhodné, zbytečné sacharidy. Začala bych s příkrmy v poledne zeleninu a postupně maso. Kaši jsem dávala dětem až když jedly vše ostatní, kolem 8.měsíce a to ještě na snídani, aby tu energii nějak využily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
9.2.21 10:19

Proč to do ni cpeš, když to nechce? Kaše na večer je i tak blbost, jen to dítě ucpe a případně způsobí boleni bříška. Lepší jsou třeba husté zeleninové polévky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
9.2.21 10:21

@Aduš8 mě se to taky nelíbí ale mlíko mi vypije málo a do rána nevydrží uz tak se budí 10X za noc má nějaké špatně spaní teď. Tak nevím čím to nahradit napadlo mě bramborová kaše? Ale to jí asi moc zaplacne ať ji neboli bříško :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
9.2.21 10:22

@DeeSocialWorker kdyz začne řvát tak už ji to nedávám to je jasné zeleninová polévka mě nenapadla díky za tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
9.2.21 10:25

Kaše mi přišla odjakživa na noc příliš těžká, může z ní mít bolení bříška. Já osobně zařazovala kaši jako snídani. Nevím, jaké příkrmy už máte zavedeny. Já v 5,5 m u kojeného dítěte začínala teprve pár lžičkami zeleniny v poledne. Jestli už máte zavedenou zeleninu, tak bych dávala na večer zeleninové polévky. Ale přijde mi to všechno strašně brzo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
9.2.21 10:28

@Dinomama tak my skoro od začátku nekojime neměla jsem mlíko jsme na UM. Na oběd už papa zeleninku ještě ale dokrmim mlickem a občas už dávám trošku ovoce na svacu odpo. Zkusím ty polévky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
9.2.21 10:28

@Jajii
A nerostou třeba zuby? Jinak kaše na noc ti s dětským spánkem fakt nepomůže. Těch příčin, proč se v noci budí, může být víc než jen hlad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
9.2.21 10:34

@Dinomama nerostou ještě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
9.2.21 14:21
@Aduš8 píše:
Nic z toho není na nic vhodné, zbytečné sacharidy. Začala bych s příkrmy v poledne zeleninu a postupně maso. Kaši jsem dávala dětem až když jedly vše ostatní, kolem 8.měsíce a to ještě na snídani, aby tu energii nějak využily.
…presne, zbytecne sacharidy, nic to diteti neda, mame 7mesicniho chlapecka, ma Nutrilon2, zeleninove polevky (brambor, batat, dyne, mrkev, petrzel, celer,
brokolice, ruzic. kapusta, platek masla a na stridacku + maso a zloutek, ovocne presnidavky, bylink.caj,…planujeme od 8m Hollandii bily jogurt, na noc ma pouze mleko a spinka 11 h v kuse…ma 7kg, pohybove akcni, doleze si vsude…😉
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
10.2.21 20:50
@čáryfučka píše: …presne, zbytecne sacharidy, nic to diteti neda, mame 7mesicniho chlapecka, ma Nutrilon2, zeleninove polevky (brambor, batat, dyne, mrkev, petrzel, celer,
brokolice, ruzic. kapusta, platek masla a na stridacku + maso a zloutek, ovocne presnidavky, bylink.caj,…planujeme od 8m Hollandii bily jogurt, na noc ma pouze mleko a spinka 11 h v kuse…ma 7kg, pohybove akcni, doleze si vsude…😉

super, takto to má být :potlesk:

Kaše na noc fakt není vhodná, zkus zeleninové polévky. S kaší klidně počkej, není kam spěchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat