Mléčná kaše rýžová - jako první příkrm?

8.4.17 10:29

Mléčná kaše rýžová - jako první příkrm?

Holky, chci se zeptat. Koupili jsme v obchodě mléčnou rýžovou kaši. Máte s tím někdo zkušenosti? Je to sladké? Začínali jste někdo příkrmy kaší? Odmítalo potom miminko zeleninu? Nebo je fakt lepší začít tou zeleninou? Díky moc :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17435
8.4.17 10:32

@Marketkr Dej si pozor, na radu miminek ryzova kase pusobi jako spolehlivy beton. Dite nam po ni nekakalo radu dni a melo velke boleni briska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 10:38

Já jsem u svých holek začínala před měsícem zelenina, maso, kaše. A kaše prosné od Alnatura a bez problémů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7545
8.4.17 10:43

Záleží o jakou kaši se jedná, jestli je doslazovaná nebo ne. Já jsem u syna začínala dávat nejprve zeleninu, pak maso a až pak kaši, ale někdo to dělá opačně. A začínala jsem dávat rýžovou kaši a břichaboly z toho neměl, ale každé dítko je jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13214
8.4.17 10:43

U starší jsem začínala s nemléčnou rýžovou kaší k večeři, u syna se zeleninou k obědu. Ani v jednom případě s tím nebyl problém. Ale je pravda, že každé dítě na příkrmy zareaguje jinak. Dokud to nevyzkoušíš, vědět nebudeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 10:56

Je bez příchuti a o cukrech na obalu nic není, takže by to přislazované být nemělo. Tak zkusím a uvidím :D Děkuji všem za názor :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
8.4.17 11:24

I když mi všichni cpali zeleninu, přišlo mi přirozenější přejít od mlíka na mléčnou kaši, Se zeleninou jsme nespěchali.
Kluci kaši milují pořád na lžičku i do flašky(mají 20m)asi jen jednou jsme koupili od Nutrilonu, ale ty kaše od známých značek jsou řídké, takže dobré do flašky, to kupujeme doteď od Hippu na dobrou noc, ale na lžičku jsme kupovali/kupujeme jen kaše Nominal ze zdravé výživy. Zhoustnou a není jí potřeba moc, cena je super a je to jen kaše, bez přídavků chemikálii apod. Rýžovou jsme už nezkoušeli a raději kupuju ovesnou a pohankouvou, ty jsou podle mě více prospěšné na živiny.
https://www.emimino.cz/…kase-nomina/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
8.4.17 11:48

Jo, konkrétně syn měl ještě k tomu HA mléčnou kaši a vůbec mu nechutnala, zeleninu jedl v pohodě, začínala jsem s ní zhruba na stejno s odstupem pár dní. Je to individuální - když jsem byla malá, začínalo se jablkem a zeleninu jsem jedla bez problémů :nevim: je to spíše o zvyklosti kraje. Rýžová kaše může skutečně způsobovat zácpu, ale to se taky nedá říct globálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama