Mléčná rýže z UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AlenkaH
Stálice 64 příspěvků 06.01.11 09:16
mléčná rýže z UM

Ahoj holky, nezkoušela jste některá udělat mléčnou rýži z UM? Nebo od kdy myslíte, že by mohly děti kupovanou z norm.mléka? Má 15M holčičku a ochutnala ode mě trochu ze lžičky a nemohla jsem jí odtrhnout, tak jsem to musela schovat. Dá se udělat nějaká podobná verze z UM?
Díky za odpovědi. Alena

Reakce:
RyBANA
Neúnavná pisatelka 18254 příspěvků 06.01.11 09:22

Zrovna včera jsem dělala normální rýži a místo ve vodě ji vařila v Sunaru, pak rozmixovala s banány a dala ještě trochu UM :wink:

Stensa
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 06.01.11 09:40
RyBANA píše:
Zrovna včera jsem dělala normální rýži a místo ve vodě ji vařila v Sunaru, pak rozmixovala s banány a dala ještě trochu UM :wink:
RyBZ tebe je normálně kuchta :palec:
RyBANA
Neúnavná pisatelka 18254 příspěvků 06.01.11 09:45
Stensa píše:
RyBANA píše:
Zrovna včera jsem dělala normální rýži a místo ve vodě ji vařila v Sunaru, pak rozmixovala s banány a dala ještě trochu UM :wink:
RyBZ tebe je normálně kuchta :palec:

no ale tím moje vaření končí :lol: :lol: :lol:

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 06.01.11 09:51
RyBANA píše:

Já žiju v domění, že UM se vařit nesmí. 8-o

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18254 příspěvků 06.01.11 09:57
Bersaba píše:
RyBANA píše:

jo tak to netuším :lol:

Clementine
Nadpozemská drbna 27298 příspěvků 06.01.11 10:04

Nesmí, resp. sice může, ale zabiješ tím všechny prospěšné látky, takže se z toho stane normální mlíko bez vitamínů, apod.

Štěpina
Kecalka 227 příspěvků 06.01.11 10:18
Bersaba píše:
RyBANA píše:

UM by se opravdu nemělo vařit. V 15m bych rýži uvařila v klasickém čerstvém mléce nebo v plnotučném. Ta troška rozhodně uškodit nemůže. UM bych nepřevařovala…

petrula.ch.a
Kecalka 163 příspěvků 06.01.11 10:59

od roku už může děcko prakticky všechno jen míň solený a kořeněný. Klidně bych jí udělalan rýži s norm, mlékem i když to jde i s UM, to mám vyzkoušený…

petrula.ch.a
Kecalka 163 příspěvků 06.01.11 11:00

To, že zabiješ všechny prospěšný látky s tím ale souhlasim…

merett
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.11 11:18

vařím od 10m v obyč plnotučným mléce…ale pokud chceš vařit z UM, udělala bych to asi tak že bych uvařila rýži ve vodě a nakonec do ní zamíchala UM nebo trošku instantní kaše na ochucení

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 06.01.11 13:07

já vařím tak
uvařím rýži jen ve vodě po chvilce přidám třeba jablko nebo hruškou když je to uvařeno a trochu zchladlé tak teprve dám sušené mléko a zamíchám a je to hotovo rozhodně nevařím už z udělaného UM :nevim:
UM se vařit nemá.Od cca roku bych klidně vařila z kravského, ale takhle je to pro mně pohodlnější :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >