Mléko HA na alergie a Seborrhea

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 16:57
Mléko HA na alergie a Seborrhea

Ahoj holky,
potřebuji poradit.
Cca 14 dní máme suchou olupujícící se kůži na hlavičce, stále víc a víc - 2 měsíční miminko. Říká se tomu ta Seborrhea?
Naše dr. nám striktně doporučuje mléko HA - na alergie.
Může mít toto olupování ovlivněno mlékem? To mléko je dost drahé, má smysl ho kupovat?
Mléka Ha přeci jsou na alergii na kravské mléko,né?
Děkuji.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Amys
Neúnavná pisatelka 18987 příspěvků 04.05.11 17:02

Jenom 14 dní :lol: Promaž olejíčkem (jedno jakým, já mazala slunečnicovým z lékárny a když došel, tak dětským), nech působit a pak hodnějemným zubním kartáčkem vyčeš. Dělala jsem to na etapy. Během pár dní to měla znova. Asi po měsíci a půl byl klid. Syn o měl taky a téměř všechny děti mých kamarádů a známých taky.

Amys
Neúnavná pisatelka 18987 příspěvků 04.05.11 17:04

Jinak vypadá to takhle, naše malá to neměla jen vzadu, jinak úplně všude, malý to míval jen na temeni.
http://files.club21-forum.webnode.cz/…image001.png
Jinak to mlého HA mi přijde fakt jako zbytečnost. Tohle je fakt u miminek normální, takže doktorku nechápu :nevim:

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:06

Mažu jak o život sluneč.olejem a vyčesávám a má to čím dál víc. Dr. mi tvrdí, že mu pomůže kojenecké mléko s HA - na alergie, třeba Beba HA1. Je to možné?

byron  04.05.11 17:11

Tak moje děti na to trpěly- a mléko mi nikdy doktor nedoporuči.....ale předepsal mazání, které zabralo- musí se to pak seškrábat jemnounce.....

Byla jsem i u kožního, když jsem byla se sebou- ukázala jsem mu rovnou mimčo, předepsal olej a taky to šlo loupat.

byron  04.05.11 17:13
Amabilis77 píše:
Jinak vypadá to takhle, naše malá to neměla jen vzadu, jinak úplně všude, malý to míval jen na temeni.
http://files.club21-forum.webnode.cz/…image001.png
Jinak to mlého HA mi přijde fakt jako zbytečnost. Tohle je fakt u miminek normální, takže doktorku nechápu :nevim:

Tak malý to měl ještě víc…úplně hezké to není, ale dá se toho zbavit.....Jenže se mu to ted v pěti vrátilo, už to máme zase pryč ale hrozně po tom padají vlasy

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:14

Jo vypadá to takhle, ale jde mu to i na líčka a celé čelo. Nevím, co s tím mám dělat?
A nevím, jestli koupit to mlíko HA nebo klasickou Bebu bez HA?

byron  04.05.11 17:15
Amabilis77 píše:
Jenom 14 dní :lol: Promaž olejíčkem (jedno jakým, já mazala slunečnicovým z lékárny a když došel, tak dětským), nech působit a pak hodnějemným zubním kartáčkem vyčeš. Dělala jsem to na etapy. Během pár dní to měla znova. Asi po měsíci a půl byl klid. Syn o měl taky a téměř všechny děti mých kamarádů a známých taky.

No my jsme v okolí snad jediní :nevim: , ikdyž vím, že to není nic neobvyklého…občas mi vadily ty otázky známých

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:16

A čím se to maže? slunečnicový olej je k ničemu a ještě více se mu to rozjelo.

Amys
Neúnavná pisatelka 18987 příspěvků 04.05.11 17:16
Ivana_xxx píše:
Mažu jak o život sluneč.olejem a vyčesávám a má to čím dál víc. Dr. mi tvrdí, že mu pomůže kojenecké mléko s HA - na alergie, třeba Beba HA1. Je to možné?

Malá to měla furt taky hodně. Ale pak to nakonec stejně zmizelo :nevim: Jak to dostáváš vlastně dolů? Chce to fakt jemně a ai postupně a emučit každý den, aby se ta kůže neprovokovala :nevim: Jinak když to opravdu po nějaké době neustává, tak se to řeší u kožaře. Ale pokud by mojemu dítku chtěli nacpat kortikoidy, tak bych to asi zkusila vydržet. Většinou to fakt bývá přechodná záležitost a nepřijde mi, že by to dítěti nějak vadilo. Spíš to vadí vzhledově nám dospělým :lol: Ale malá měla vlásky, tak to tak nebylo vidět (nicméně se seboreou padaly vlásky v chuchvalcích).

byron  04.05.11 17:22
Ivana_xxx píše:
A čím se to maže? slunečnicový olej je k ničemu a ještě více se mu to rozjelo.

Já měla od dětskýho mastičku a kožní mi předepsal olejíček- obojí je na předpis za pár korun- oboje pomohlo, mám děti tři a nejvíc na to trpěl druhý, ted mám mimčo a taky to má ale zabírá nám to

byron  04.05.11 17:24

Ano, když se to vrátilo 5ti letýmu synovi, tak padaly vlasy fakt strašně, když jsem to škrábala, tak po pramínkách, opravdu jsme se lekla.Ale máme už po a vlasy nepadaj

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:29

Já to zkouším vyčesávat takovým drsnějším kartáčkem pro miminka, ale mám strach mu dřít tu pokožku- má 2 měsíce. Někdo říká, že nehtem, ale to mi moc nejde. A má těch šupinek hrozně moc, to bych odlubovala až do rána v tom množství.
Jakou mastičku tedy prosím?
Měnit Bebu za Bebu Ha je tedy blbost?

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 04.05.11 17:29

jaká je to mastička od dětské dr.?

byron  04.05.11 17:32
Ivana_xxx píše:
Já to zkouším vyčesávat takovým drsnějším kartáčkem pro miminka, ale mám strach mu dřít tu pokožku- má 2 měsíce. Někdo říká, že nehtem, ale to mi moc nejde. A má těch šupinek hrozně moc, to bych odlubovala až do rána v tom množství.
Jakou mastičku tedy prosím?
Měnit Bebu za Bebu Ha je tedy blbost?
Řekni si dětské- název nevím, umíchají to do kelímku, pokud nebude chtít dětská, skoč na kožní- mně napsal zase olejíček- taky výbornej, je to za pár korun a hlavně je to učinný.
Já to seškrabuju jenně nehty nebo tlačím prsty......ale mám strach, abych mimču nepromáčkla hlavu :-( , dlouho jsme to odmítala řešit.
Staršímu to šlo líp, jak jsme s enebála :lol:
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Ve stáří nebude jen hůř. Osm pozitiv, která nás s věkem čekají

Bude už jen hůř, hekáme s přibývajícím věkem. I když žijeme pořád stejně,... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama