Mléko i když už nekojím?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.1.22 20:24

Mléko i když už nekojím?

Čau holky, jdu si sem k vám pro radu :think:
Za nějaký měsíc a půl už to bude rok co nekojím, malou jsem vlastně kojila jenom nějaké cca 2 měsíce.. No, ale k věci. Dnes jsem si po sprše dělala samovyšetření prsů a když jsem si prsa trošičku zmáčkla normálně se mi objevily ještě malé kapičky mléka 8o.. Chci se zeptat je to normální? Nebo se jedná o nějaký hormonální problém? Nechce se mi u lékaře otravovat s blbostma, tak se první ptám tady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
129
5.1.22 20:35

Taky to teď mám, ale u mě je to hormonální nerovnováha kvůli silným lékům. Nekojím přes rok. Nemusí to být nic, ale raději si zavolej na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
5.1.22 20:37

Já myslím, že to je ok. Já syna skoro nekojila, nepřibíral. A při zmáčknutí se objevily kapky mléka ještě po 5 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15182
5.1.22 21:07

Určitě se to může stát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
5.1.22 21:08

Resila jsem tohle s doktorem 8 mesicu po ukonceni kojeni. Rekl mi, ze to v poradku urcite neni a taky ze jsem podle odberu krve mela mirne zvyseny Prolaktin. I s prasky se mi to zatim nedalo dohromady. Snazime se o druhy dite a doktor rikal, ze tohle muze byt prekazka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.22 21:16

@PastikaJatrova Ty jo, no tak to určitě taky pořeším.. Mám jít v březnu na preventivku, tak se určitě zmíním. Sice teď dítko v dohledné době neplánujeme, ale v budoucnu bych možná ještě jedno chtěla tak ať není problém.

• Citovat
  • Nahlásit
767
5.1.22 21:28
@Anonymní píše:
@PastikaJatrova Ty jo, no tak to určitě taky pořeším.. Mám jít v březnu na preventivku, tak se určitě zmíním. Sice teď dítko v dohledné době neplánujeme, ale v budoucnu bych možná ještě jedno chtěla tak ať není problém.

Jako urcite nechci strasit, ale sypu si popel na hlavu, ze jsem to zacla resit az po tech 8 mesicich. Nechci, aby deti mely mezi sebou vic jak 3 roky rozdil a cas hrozne leti… radsi to reste s predstihem :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat