Mléko Kendamil maminky používáte některá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.19 06:00
Mléko Kendamil maminky používáte některá?

Krásné ráno :) máme mléko kendamil 1, a náš chlapeček má tři měsíce a už 7 kilo, může to být i tím že je mléko plnotucne? A máte některá i tu bio verzi? Také jsem o ní přemýšlela, aby měl to nejlepší když nekojime :(Je dost drahá, 800 g za 520kc cca na 5 dnů.. My jsme měli nutrilon, a nutrilon profutura, měl šílene bolení bříška, po každém papu šílený řev, a s kendamilem se to krásně srovnalo, akorát nám nějak roste, dáváme 140 ml 7 krát denně..

Reakce:
Lainaire8
Závislačka 2850 příspěvků 14.04.19 07:22

Tím to nebude, syn má DM Babylove a v 7 týdnech skoro 6kg :mrgreen:

Luclic
Stálice 62 příspěvků 14.04.19 07:27

My teda používáme Kendamil 3 (co jsme téměř dostavili kojení) a nezdá se mi, že by mala nějak extra přibirala. Spíš jak pořád běhá tak nic moc. Za mě je to kvalitní mléko, které bych neměnila, ostatní „voní“ a chutnají divně. Do Bio už jsem neinvestovala, přišlo mi to zbytečné, spíš marketingový tah.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 14.04.19 07:38

Taky používáme a super, není to tím, mas jedlika, buď rada, taky máme… až bude pohyblivejsi, tak to nebude tak pribirat :) malý bude mít 10M a má akorát furt takové ty sadelnate nozicky a jinak už mi přijde chudacek až pohubly :lol: jestli resis cenu, tak napořád to nebude, začnete s prikrmy… davas to nejlepší, tak to nemen, když vyhovuje. Nám teď vydrží ta obr piksla na měsíc…

Zwetta
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 14.04.19 07:39

Taky máme Kendamil 3, ale malá vypije flašku jen ráno, kdy se po noci hezky napije a zasytí jí. Máme ho zatím cca 14 dní a chutná jí ;) :palec:

KacenkaKKK
Stálice 69 příspěvků 14.04.19 08:19

Používáme organic verzi a neměnila bych. V porovnání s nutrilonem nebolí bříško a není problém s kakanim. A hlavně nesmrdí. Kupuju hlavně v akcích do zásoby, by se pak dostanu na cca 400,–. Pijí to u nás dvě děti.

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 14.04.19 14:21

U nás dítě necelé 3 měsíce, baští Kendamil 1 zatím dva a půl týdne. Přešli jsme na ně z HIPPu, protože ho hodně zvracela a po AR verzi i namíchané s normálním měla hrozně tvrdé bobky a brečela. A jsme zatím spokojení. :palec: A naše mládě je taky trochu větší, teď má 6 kilo a velikost 68, je hrozně dlouhá. Dáváme 190 ml 5 x denně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 17:34
@Serpentini píše:
U nás dítě necelé 3 měsíce, baští Kendamil 1 zatím dva a půl týdne. Přešli jsme na ně z HIPPu, protože ho hodně zvracela a po AR verzi i namíchané s normálním měla hrozně tvrdé bobky a brečela. A jsme zatím spokojení. :palec: A naše mládě je taky trochu větší, teď má 6 kilo a velikost 68, je hrozně dlouhá. Dáváme 190 ml 5 x denně.

Tak to vám také hezky papá, já jsem chtěla také dávat 5 krát denně, než každé 2.5, 3hodiny 140 ml, ale někdy mě nevydrží ani ty tři hodiny, a více mléka mě nevypije. Aby vydržel déle.. A v noci dáváme tak sedmá, osmá večer, probudí se kolem 1 ráno, pak kolem 6 ráno, no a přes den jedeme ty dvě a půl až tři hodiny. Tak to je dobře že jste spokojení, já na kendamil nedám dopustit :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 17:36
@KacenkaKKK píše:
Používáme organic verzi a neměnila bych. V porovnání s nutrilonem nebolí bříško a není problém s kakanim. A hlavně nesmrdí. Kupuju hlavně v akcích do zásoby, by se pak dostanu na cca 400,–. Pijí to u nás dvě děti.

Organic je to bio že? My máme ten klasický kendamil 1 a jsme také spokojeni :) a kde kupujete? Já většinou špuntik, feedo..

KacenkaKKK
Stálice 69 příspěvků 15.04.19 18:55

V Alze jsme při minulé akci dali 1100 za 3 ks, potom na pilulce, na to se da sleva min 10 % z kuponů a k tomu dárek.
feedo mi přijde předražené na vše. To i na prodeti, kde je kupon 100 sleva na 1000 se ti vyplatí více.
Je pravda, že mám většinou 2-3 plechovky v jedné objednavce a kupuji tři balíky, ale nikomu to nevadí.

Váš příspěvek
Reklama