Mléko na žízeň a na hlad?

1102
25.10.19 19:14

Mléko na žízeň a na hlad?

Zdravím a prosím o zkušenosti. Doufám, že problém nějak srozumitelně popíšu :lol: Jsem tři týdny po porodu a kojím. V porodnici mi říkali, že mám po týdnu od porodu začít kojit půl hodiny pouze z jednoho prsa, a další kojení zase z druhého. Jenže mě to takto nejde. Maly se po 10ti max. 15ti minutách pustí a už mi prso nechce, když ho prehodím k druhému, tak mi z něj pije dalších 10 minut. Navíc když ho zkusím nechat napitého jen těch 15 minut z jednoho prsu a druhé nedám, tak mi do dalšího kojení úplně zatvrdne a stejně musím ve sprše odstříkat. Tak v tom potom nevidím smysl :nevim: Mám strach ať mu nedávám málo výživné mléko. Kojila jste některá taky z obou prsů současně a dítě bylo v pohodě? Jinak mléka mám dost a při vážení malého nakojím 70g. Za týden mi prcek přibral 200g. Můžete mi prosím poradit? Děkuju moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25688
25.10.19 19:18

Prosímtě to vůbec neřeš a koj jak chceš. Není žádný lepší nebo horší mlíko na jídlo nebo na pití. Prostě mlíko, pokud ti to takhle vyhovuje tak to tak dělej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10115
25.10.19 19:27

Blbost, koj, jak sama potřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
25.10.19 19:35

Je fakt, že z prsu nejdříve teče mléko, ve kterém je více vody a méně tuku, tak se říká, že je na žízeň a pak teprve teče mléko, které je jakože na hlad (bylo mi řečeno v porodnici). Ale myslím, že ze začátku je to jedno. Já jsem kojila obě děti nejdříve z obou prsou na střídačku, dokud bylo mléka moc a až se laktace uzpůsobila potřebě, kojila jsem z jednoho prsa a další kojení z druhého…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1387
25.10.19 19:46

Když si to žádá a je spokojený, tak koj z obou. Staršího jsem začala kojit jen z jednoho po příchodu z porodnice. Mladšímu je 8m a vyžaduje kojení z obou. Neřeším, hlavně když je spokojený a prospívá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
25.10.19 20:08

Dsvala jsem klidně obě když chtěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
25.10.19 20:15

Koj dle sebe a svého dítěte. Ja jsem od začátku kojila z obou, až do konce kojení v roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6523
25.10.19 21:15

Koj jak potřebuje miminko. Já jsem že začátku kojila z jednoho a další kojení z druhyho, až byla větší tak z obou pri jednom kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat