Mléko pro kojící - Kendamum, Nutrimama, Gravimilk

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9139
5.11.21 14:31

Mléko pro kojící - Kendamum, Nutrimama, Gravimilk

Ahoj, chci se zeptat na recenze na mléka pro kojící. Které dobře chutná a pomáhá? :) Zkusila jsem některé a chuť nic moc. :jazyk: Zvažuju Kendamum, třeba banánové. Máte některá zkušenost? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15935
5.11.21 15:29

Vykasli se na nejake dochucene sra*ky a udelej si poctivy domaci dlouho tazeny vyvar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9139
5.11.21 15:40
@Lucie_Sx píše:
Vykasli se na nejake dochucene sra*ky a udelej si poctivy domaci dlouho tazeny vyvar.

Tak vývary dělám stabilně, nemáme jedináčka, u nás se denně vyvařuje, ale po předchozím kojení mě dost bolely klouby a spravilo se to po nápojích pro kojící. A na ty se ptám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15935
5.11.21 15:53
@MartinaCV píše:
Tak vývary dělám stabilně, nemáme jedináčka, u nás se denně vyvařuje, ale po předchozím kojení mě dost bolely klouby a spravilo se to po nápojích pro kojící. A na ty se ptám.

Tak makove mleko. Je tam vic vapniku nez v mleku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
5.11.21 22:13

@Lucie_Sx
Tady se zase naplno projevila „diagnóza eMimino“ = rozdávat strašně chytrý rady, na který se vůbec nikdo neptá. Zakladatelka se ptá na konkrétní věc, a to na zkušenosti s mléky pro kojící.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15935
5.11.21 23:49
@AnetkaAnke píše:
@Lucie_Sx
Tady se zase naplno projevila „diagnóza eMimino“ = rozdávat strašně chytrý rady, na který se vůbec nikdo neptá. Zakladatelka se ptá na konkrétní věc, a to na zkušenosti s mléky pro kojící.

Ale ja mam zkusenost. Byly na nic a jeste hnusny :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
6.11.21 18:21
@Lucie_Sx píše:
Ale ja mam zkusenost. Byly na nic a jeste hnusny :nevim:.

Myslím, že tahle odpověď už bude pro zakladatelku přínosnější 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9139
6.11.21 18:44
@AnetkaAnke píše:
Myslím, že tahle odpověď už bude pro zakladatelku přínosnější 🙂

Nějaký snad musí chutnat líp :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1094
6.11.21 19:07

Já mám dobrou zkušenost s Gravimilkem. Opravdu jsem měla pocit, že se mi po něm dělá víc mléka. Ale je možné, že to na mě fungovalo jako placebo 🤔, kojení je hodně o psychice a já prostě věřila, že to pomáhá. Manžel mi to chystal vždycky večer, když byla kojící krize. Každopádně to ničemu neuškodilo a chutnalo mi to 🙂. Kdybych měla mít třetí miminko, tak si to budu kupovat zas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9139
7.11.21 08:31
@K92 píše:
Já mám dobrou zkušenost s Gravimilkem. Opravdu jsem měla pocit, že se mi po něm dělá víc mléka. Ale je možné, že to na mě fungovalo jako placebo 🤔, kojení je hodně o psychice a já prostě věřila, že to pomáhá. Manžel mi to chystal vždycky večer, když byla kojící krize. Každopádně to ničemu neuškodilo a chutnalo mi to 🙂. Kdybych měla mít třetí miminko, tak si to budu kupovat zas.

Děkuju :kytka: Já na tyto výživové doplňky věřím a sama je užívám. Navíc jsem viděla rychlé zlepšení při bolesti kloubů při kojení. To, co řeším, je chuť. Stojí to ranec - třeba Kendamum a zatím mi nic moc nechutnalo. Gravimilk je snesitelnej?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9139
9.11.21 12:48

Tak nakonec přispívám recenzí na svoji vlastní otázku :D Jako první jsem ochutnala čokoládový Gravimilk od zn. Sunar a je to dost dobrý. Hodně to připomíná Granko v mlíku. Takže dám šanci i vanilkové verzi a zkusím i jiné značky.

V reakci na přispěvatelku výše - nejde mi jen o vápník, ale o celkovou skladbu vitamínů. Přeci jen je teď vydávám ve velkém a pochybuju, že je do sebe dostanu v odpovídajícím množství stravou. Hlavně, když se v kolotoči kolem malých dětí kolikrát nestihnu najíst a obědvám až večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
25.11.21 15:16

Já se ještě se zpožděním připojim, Gravimilk jsem měla vanilkovy i kakaovy, oba mi chutnaly moc :mrgreen: ale časem jsem zjistila, ze mi vadí, ze jsou dost sladké :think:

Teď jsem si koupila Kendamum bananovy a ten není tak preslazeny, ale musis si o dávat do mléka a ne do vody. Já jsem to jednou zkusila s vodou a chutnalo to po rybách, asi kvůli ty omega ve složení, a to fakt nechceš. V mliku to tam necítím a je to moc dobrý :P

Nutrimama znám jen tyčinky a ty jsou super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K92
1094
25.11.21 15:24

@MartinaCV jj vanilkový Gravimilk asi chutná nejlíp. Já si kolikrát dala právě radši třeba gravimilk než čokoládu. Uspokojila jsem tak svoji chuť na sladké 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
25.11.21 15:26

@K92 Jojo, taky jsem to tak řešila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9139
25.11.21 15:33

Děkuju holky :kytka: Nakoupila jsem to všechno, vč. Kendamum, když ho konečně naskladnili a teď mi to tady leží, protože miminko má vyrážku, kterou zhoršuje laktóza a všechny tyhle přípravky jí obsahují :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat