Mleté maso v těhotenství

Napsat příspěvek
Anonymní
7.2.20 12:07

@LilyJane děkuji :) ještě neprodělala, naopak jsem nejspíš prodělala listeriózu u které mám hraniční výsledky

• Nahlásit
  • Citovat
22610
7.2.20 12:46
@Anonymní píše:
Ahoj, jelikož podobných témam je tu mnoho ale přeci jen mi to nedalo. Jsem v 24 tt. Děvčata, jíte v těhotenství pokrmy z mletého masa? Hovězí, vepřový (karbanátky, masové kuličky, sekaná atd..?) Někdo je na to vyloženě po celé těhotenství alergický, že se masa ani nedotkne 8o strach z toxoplasmózy a listeriózy jako mám i já :zed: díky za reakce :kytka:

Jestli jde o nedůvěru ke kupovanému mletému masu, tak si ho namel doma sama. Jinak nevidím rozdíl mezi mletým a klasickým masem.
Já teda kupuju tam, kde vím, že tam nic nepřidávájí - ideálně Lidl nebo místní řezník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
644
7.2.20 14:06

Doporučuji pránickou stravu, ta neobsahuje listerii, salmonelu, plíseň, ani pesticidy. A k tomu pořádnou zásobu libovolného antixiolytika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10738
7.2.20 14:32

Proč bych ho nejedla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 14:45

@LilyJane toxoplazmozu nelze „prodelat“. Kdo ji dostane, ten ji ma uz dozivotne. ;) spis kdyz uz ji ma, nedostane ji v tehotenstvi a tim padem neni nebezpecna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 14:48

Ja jim i plisnovy syry, krvavy steaky… :think: kdyz je chut…to bych se samym strachem uz rozctvrtila, kdybych mela tohle vsechno prozivat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 14:59

@Froseth no, to by bylo asi nejúčinnější? :think: :jazyk: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.20 15:00

Jsem. Jedla mleté akurat jsem to nesnášela ve špagetech to mi bylo vždycky špatně

• Nahlásit
  • Citovat
692
7.2.20 17:34

@MissDetectiv o to mi šlo. Že jakmile už ji člověk jednou měl, tak není nebezpečná. Špatně jsem to napsala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama