Mlíčko Bebivita vs. opruzeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 25.10.14 15:11
mlíčko Bebivita vs. opruzeniny

Ahoj maminky, chci se vás zeptat.. nedavno sme dceři koupili dvě balení mlíčka bebivita.. chutná jí, žádný potíže s bříškem taky nejsou, ale dcerka je hodně opruzená, mažu všim možnym i nemožnym a nic, plenky pořád stejný, vlastně všechno stejný, jen to mlíčko… než sme ho koupili tak žádný takový problémy neměla.. myslíte si že to může mít nějakou souvislost? snažim se najít příčinu, abych jí toho konečně zbavila..:-( dr říkala, že to může být k zubům nebo tak, ale to si nemyslím, bude jí 5 měsíců teprve…

Jak maminky hodnotí Bebivita Bebivita mléko

Reakce:
Hobitka
Závislačka 4777 příspěvků 25.10.14 15:18

Ja davam Bebivitu od 10m a nikdy problem nebyl. Opruzeniny mela mala trikrat, z toho dvakrat ve spojitosti se zuby, jednou nevim proc. Ale stejne zrovna u vas to souviset muze.

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 25.10.14 15:43

Naše malá měla bebivitu rok, nikdy opruzena nebyla, jen Teda když rostly zoubky. A jednou to přesnídávce s mamgem.

kve-tinka
Závislačka 4781 příspěvků 3 inzeráty 25.10.14 16:07

Já jsem zkusila místo Sunaru zkusila to jejich z DM a malý má zase vyrážky na obličeji. No taky než jsem se dopídila…takže podle mě je to možné, vysaď a uvidíš. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >