Mlíčko s kaší nebo jen kaše na noc?

368
14.6.17 20:51

Mličko s kaší nebo jen kaše na noc?

Ahojky Holky, jdu si sem k vám pro radu..Mám 9 měsíčního synka a už mám málo mlíčka aby ho to za sytilo celou noc(Když se vzbudí po třetí kolem třetí ráno už mám prázdné prsa a strašně to bolí)..Um jsem zkoušela (Sunar, Nutrilon, Hami, Hipp, a další a nic mi nechce)..Včera jsem mu zkusila udělat kaši do lahve a tu mi krasně vypil a spinkal do konce až do rána a dneska jsem narazila na mlíčko s kaší od nestle(bananove) a krasně mi to také vypil..Podle me um mi nechce protože to nemá žádnou příchut(nenašla jsem od 6 měsíců)..Co si myslíte že bude lepší? Kaše nebo mlíčko s kaší..Jsem už s toho uplně zmatená a nevím.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2484
14.6.17 21:08

Dala bych mu to, po cem spi celou noc a pokud to neni makovy odvar, tim lip a nijak vic bych se tim nezabyvala. :mrgreen: Kralovstvi za prospanou noc!!! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
14.6.17 21:10

Když už, tak obyčejnou neochucovanou kaši ze zdravé výživy třeba, nebo úplně domácí (rozvařit, rozmixovat) a do toho ovoce, ty ochucené jsou podle mě zbytečná chemie :nevim: a cukr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
14.6.17 21:28

@Pipet souhlasím právě s piept, vyhod kaše od nestlé, sunaru, apod… a dělej kaše rýžovou, pohankovou do toho um a ovoce :), cukr a tyto sajraty ještě nemusí mít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
191
14.6.17 21:45

Ja davam mlecnou kasi od Hipp ryzovou, je v bio kvalite a neibsahuje cukr a fujtajbliky a je tam samozrejme obsazeno to UM. Je super, neochucena a malemu delam ridkou do flasky a spinka celou noc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
14.6.17 22:49
@tumpach píše:
@Pipet souhlasím právě s piept, vyhod kaše od nestlé, sunaru, apod… a dělej kaše rýžovou, pohankovou do toho um a ovoce :), cukr a tyto sajraty ještě nemusí mít :)

Hmmm, a co myslis je v tom ovoci kdyz ne cukr. Nedelejme si iluze i oocny cukr je cukr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
14.6.17 22:50
@Puchatka píše:
Ja davam mlecnou kasi od Hipp ryzovou, je v bio kvalite a neibsahuje cukr a fujtajbliky a je tam samozrejme obsazeno to UM. Je super, neochucena a malemu delam ridkou do flasky a spinka celou noc :)

Ja mam taky od Hipp, ale ne ciste ryzovou, Je to ta „prvni mlecna kojenecka“ nebo tak nejak. Je vazne dobra, chutna i mne. Priznam se, ze si obcas sama tochu udelam.

Ale prosim te, rekni mi, v jakem pomeru to redis, aby to jeste proslo savickou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
368
14.6.17 22:51

Děkuji holky :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
368
14.6.17 22:54

@warita Mno dělala jsem to včera poprvé a udělala jsem 200ml vody a 6 lžiček(kávový) mám teda zatím kaši od Nestle a v pohodě to prošlo savičkou a malej po tom spinkal..Jakpak to ředíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
14.6.17 23:06
@Kačulka9 píše:
@warita Mno dělala jsem to včera poprvé a udělala jsem 200ml vody a 6 lžiček(kávový) mám teda zatím kaši od Nestle a v pohodě to prošlo savičkou a malej po tom spinkal..Jakpak to ředíte vy?

No tak ja udelam normalne mleko 200ml, ale misto 1-2 odmerek mleka tam dam 1-2 odmerky kasicky. Prijde mi ale, ze kdyz tam dam ty odmerky 2, tak mala uz ma problem to z te flasky vysat a docela se namaha. Proto se ptam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
15.6.17 07:05

@warita Jasně že v ovoci je cukr… Ale ochutnala jsi někdy „hotovou“ banánovou kaši a domácí kaši s banánem? Já tam teda cítím poněkud rozdíl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
15.6.17 07:47
@Pipet píše:
@warita Jasně že v ovoci je cukr… Ale ochutnala jsi někdy „hotovou“ banánovou kaši a domácí kaši s banánem? Já tam teda cítím poněkud rozdíl :nevim:

no neochutnala. Ja mam tu od Hippu bez prichute a kdyz v tom chci banan tak tam nejaky namackam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
15.6.17 08:33

@warita Dělala jsem totiž vždycky domácí kaše (i já je mám ráda, teď frčí ovesná s jahodama a medem) a jednou jsem asi s 8měs. synem skončila v nemocnici, kde měli jen Hami nebo co to bylo…
Nechutnalo nám to ani jednomu :mrgreen:, syn to nejedl spíš proto, že nebyl zvyklý, ale mně to vyloženě nechutnalo, bylo to takové… umělé :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
15.6.17 09:01

No a ja vidím rozdíl, v celkovém složení, tak i v tom cukru, kase od nestlé banan viděla jen z rychlíku, ale kazdeho volba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14547
15.6.17 09:24
@Pipet píše:
@warita Dělala jsem totiž vždycky domácí kaše (i já je mám ráda, teď frčí ovesná s jahodama a medem) a jednou jsem asi s 8měs. synem skončila v nemocnici, kde měli jen Hami nebo co to bylo…
Nechutnalo nám to ani jednomu :mrgreen:, syn to nejedl spíš proto, že nebyl zvyklý, ale mně to vyloženě nechutnalo, bylo to takové… umělé :nevim:

rozumim.

No, ja ovesne kase nemam rada. Chutna mi krupicova, ale to male zatim nechci jeste davat. Ta od Hippu je z vetsi casti ryzova a castecne kukuricna. Tu kukurici tam teda vubec necitim. Je dobra, ma takovy lehce nasladly podton, ale pridavany cukr tam neni. Leonce kasicka moc chutna, mamince taky :D Pridavam ji do toho ovocne pyre, bud ze sklenicky, nebo cerstve namackane/pomixovane. Chutna nam moc moc moc.

Dat tu krupicovou se trochu bojim. Mozna uvarim fakt jen malinkatou mini porcicku a postupne zvysovat objem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama