Mluvení členů rodiny do života

Anonymní
9.3.16 14:26

Mluveni clenu rodiny do zivoza

Ahojky, chtela bych se zeptat, jak resite, kdyz vam rodina Vase i partnera mluvi do toho, kolik mit deti? Ze tolik a tolik uz staci, docela me to s… Dekuju za nazory. A omlouvam se za anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58616
9.3.16 14:28
@Anonymní píše:
Ahojky, chtela bych se zeptat, jak resite, kdyz vam rodina Vase i partnera mluvi do toho, kolik mit deti? Ze tolik a tolik uz staci, docela me to s… Dekuju za nazory. A omlouvam se za anonym.

nikdo nám do toho nemluví, takže není co řešit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15615
9.3.16 14:28

Pokud je nepomáhají živit nebo vychovávat, tak je jim po tom prd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 14:29
@Petrolka píše:
Pokud je nepomáhají živit nebo vychovávat, tak je jim po tom prd.

Souhlasím. Pokud ti děti nebudou živit, tak jím je hov.no potom, kolik jich budeš mít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
9.3.16 14:30

@Petrolka souhlas :pankac:. Když deti uzivime tak jich budeme mit klidne 6 a nikomu do toho nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12125
9.3.16 14:30

Jsem se zminila, ze budem mit jen 1 dite a mamka ( v dobrem ) zacala oponovat. Jednoduse jsem ji rekla, ze je to moje vec a nehodlam o tom diskutovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4827
9.3.16 14:31

Mě to docela mrzelo. Taky jsem to už několikrát slyšela, přitom z obou stran jsou naše děti jediná vnoučata a babičky rozhodně ani jedna pravidelně nehlídají. Ale kecat si do toho nenecháme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.3.16 14:32

@martina.se To mate celkem stesti
@Petrolka Presne, jen kdyby to pochopili :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
15615
9.3.16 14:33

ˇV tomto případě je třeba řídit se zásadou „Neživíš, tak nepřepínej!“ a já dodávám „Nehlídáš, tak do toho nemel!“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
9.3.16 14:35

Nám do toho nikdo nemluví, nicméně u prvního dítěte mne zarazilo, že všichni čekají, že budou dvě, čímž jsem si nebyla ale vůbec jistá. A když máme dvě, tak zas všichni čekají, že je hotovo a my zatím uvažujeme o třetím :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16071
9.3.16 14:36

Neresim, me do vseho porad nekdo povida, takze si vyslechnu, ale je to muj zivot takze si to udelam stejne po svym…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6724
9.3.16 14:36

Tak mluvit do toho můžou, ale prd zmůžou…

Je mluvení a mluvení. Pokud prostě jen říkají svůj názor, tak to bych považoval za normální věc. Pokud to má formu, že naléhají, doporučují a je to stále se opakující téma, tak pokud na to máte s partnerem shodný názor, tak byste jim asi něco mohli říct, že je to vaše věc a že je alespoň bude v domově důchodců navštěvovat víc vnoučat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58616
9.3.16 14:37
@Anonymní píše:
@martina.se To mate celkem stesti
@Petrolka Presne, jen kdyby to pochopili :mrgreen:

případné náznaky utni hned v zárodku a hotovo :nevim: nikomu do toho nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13335
9.3.16 14:40

U nás se do počtu dětí montuje manželova babička. Když jsem jí kdysi řekla, že chceme 4 děti, tak na mě vyjela, že „dvě stačejí“. Tak jsem jí řekla, že dětí budeme mít kolik budeme chtít a s ní to zdovolením nebudeme konzultovat. No stejně pokaždé když mě vidí, tak něco utrousí. Nejvíc ji ale sebralo, že jsme si pokazili „páreček“ to je jaksi mimo její chápání, že někomu je „páreček“ buřt :mrgreen:
Děti nám nikdo z rodiny nehlídá, ani neživí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10862
9.3.16 14:42

Pokývám, nekomentuji, nerozvíjím diskusi.
Je to jejich názor, mají právo mi ho sdělit, myslí to se mnou a s mou rodinou dobře.
V některých případech bych se zeptala na důvody a tak (nikdy nevíš, třeba jsi na něco nepomyslela), ale rozhodně nemám ambici přesvědčit je o své pravdě.
A oni stejně tuší, že si věci zařídím podle sebe (u dětí tedy ještě podle manžela).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama