Mluvení o bývalých přítelkyních

Anonymní
8.6.21 08:10

Mluvení o bývalých přítelkyních

Krásné ráno všem,

popíjím ranní kávu a jak tu scrolluji diskuze, všimla jsem si jedné, kde se slečna urputně porovnává s přítelovo ex. A nějak to ve mně otevřelo můj nedávný incident. Můj partner se rozešel se svou přítelkyní krátce, než začal mít poměr semnou. Nedávno mi při tom, když jsem ho orálně uspokojovala řekl, že to dělám blbě a mám to dělat takhle a takhle, ale že to nikdy žádné holce neřekl - myšleno, jak to má dělat. No a je to tak týden zpátky jsme se pohádali, už ani nevím, proč ta hádka vznikla a nakonec došlo i na tento okamžik. Já v zápalu vzteku jsem řekla: „ta předemnou to stejně uměla lépe, co“, načež jsem čekala, že třeba i milosrdná lež bude v tomto okamžiku příhodnější, zklidníme se a bude to v pohodě. Načež on řekl „kouřila fakt dost dobře“. V tu chvíli to ve mně bodlo. Asi jsem si to v sobě ještě úplně nezpracovala, když se mi to hned vybavilo a možná, že mi to pomůže, když se z toho takhle vypíšu. Blbé na tom všem bylo, že si myslel, že po rozchodu zůstanou přáteli, ale bývalá přítelkyně chtěla stále něco víc. A on nedokázal udělat tlustou čáru a utnout to. Takže se dohadovali asi ještě další dva měsíce, a on ji pak na Štědrý den, který jsme trávili spolu psal, ať pozdravuje rodiče, že ji všude odblokoval a podobně. Byli spolu něco přes rok.
Díky za přečtení a prosím, nekamenujte mě, že jsem si o to řekla, to já tak trochu vím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9122
8.6.21 08:18

No klasika, zenes se do vztahu s někým, kdo nemá vyřešený ten minulý. A jinak orální sex jde taky naučit. Kdyby tam nebyl ten exces s bývalou a to nezmínil. Tak se to naučíš přesně jako jeho bývalá a ještě z toho budeš mít radost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
8.6.21 08:18
@Anonymní píše:
Krásné ráno všem,popíjím ranní kávu a jak tu scrolluji diskuze, všimla jsem si jedné, kde se slečna urputně porovnává s přítelovo ex. A nějak to ve mně otevřelo můj nedávný incident. Můj partner se rozešel se svou přítelkyní krátce, než začal mít poměr semnou. Nedávno mi při tom, když jsem ho orálně uspokojovala řekl, že to dělám blbě a mám to dělat takhle a takhle, ale že to nikdy žádné holce neřekl - myšleno, jak to má dělat. No a je to tak týden zpátky jsme se pohádali, už ani nevím, proč ta hádka vznikla a nakonec došlo i na tento okamžik. Já v zápalu vzteku jsem řekla: „ta předemnou to stejně uměla lépe, co“, načež jsem čekala, že třeba i milosrdná lež bude v tomto okamžiku příhodnější, zklidníme se a bude to v pohodě. Načež on řekl „kouřila fakt dost dobře“. V tu chvíli to ve mně bodlo. Asi jsem si to v sobě ještě úplně nezpracovala, když se mi to hned vybavilo a možná, že mi to pomůže, když se z toho takhle vypíšu. Blbé na tom všem bylo, že si myslel, že po rozchodu zůstanou přáteli, ale bývalá přítelkyně chtěla stále něco víc. A on nedokázal udělat tlustou čáru a utnout to. Takže se dohadovali asi ještě další dva měsíce, a on ji pak na Štědrý den, který jsme trávili spolu psal, ať pozdravuje rodiče, že ji všude odblokoval a podobně. Byli spolu něco přes rok.
Díky za přečtení a prosím, nekamenujte mě, že jsem si o to řekla, to já tak trochu vím.

No, řekla sis o to, ale zase na všem je třeba vidět pozitiva, zde např.:

1. už víš, že na některé věci je lepší se blbě neptat,
  2. něco ses aspoň přiučila a toho dalšího už budeš umět kouřit líp :palec: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6148
8.6.21 08:26
@Anonymní píše:
Krásné ráno všem,popíjím ranní kávu a jak tu scrolluji diskuze, všimla jsem si jedné, kde se slečna urputně porovnává s přítelovo ex. A nějak to ve mně otevřelo můj nedávný incident. Můj partner se rozešel se svou přítelkyní krátce, než začal mít poměr semnou. Nedávno mi při tom, když jsem ho orálně uspokojovala řekl, že to dělám blbě a mám to dělat takhle a takhle, ale že to nikdy žádné holce neřekl - myšleno, jak to má dělat. No a je to tak týden zpátky jsme se pohádali, už ani nevím, proč ta hádka vznikla a nakonec došlo i na tento okamžik. Já v zápalu vzteku jsem řekla: „ta předemnou to stejně uměla lépe, co“, načež jsem čekala, že třeba i milosrdná lež bude v tomto okamžiku příhodnější, zklidníme se a bude to v pohodě. Načež on řekl „kouřila fakt dost dobře“. V tu chvíli to ve mně bodlo. Asi jsem si to v sobě ještě úplně nezpracovala, když se mi to hned vybavilo a možná, že mi to pomůže, když se z toho takhle vypíšu. Blbé na tom všem bylo, že si myslel, že po rozchodu zůstanou přáteli, ale bývalá přítelkyně chtěla stále něco víc. A on nedokázal udělat tlustou čáru a utnout to. Takže se dohadovali asi ještě další dva měsíce, a on ji pak na Štědrý den, který jsme trávili spolu psal, ať pozdravuje rodiče, že ji všude odblokoval a podobně. Byli spolu něco přes rok.
Díky za přečtení a prosím, nekamenujte mě, že jsem si o to řekla, to já tak trochu vím.

Jak vidíš, ani super sex stejně ke spokojenému vztahu nestačí. Stejně se s ní rozešel. Takže se tím nemusíš nikterak trápit. Můžeš prohodit něco o nějakém svém bývalém a bude pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69977
8.6.21 08:28

Dyt sis o to řekla. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3401
8.6.21 08:29

Nedovedu si představit jak se “správně kouři” a ze by to někdo neuměl dobre. Co je na tom? Proste ho vezmes do pusy :mrgreen: techniky na to snad žádný nejsou. A nejspíš te chtěl jen vyprovokovat, nebrala bych ho vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 08:29

Jo, ale mrzí mě to, mohl to říct nějak jinak, zaobalit, tohle bylo jak kdyby mi plivnul do obličeje.

• Citovat
  • Nahlásit
32517
8.6.21 08:31
@Anonymní píše:

Spíš bych přemýšlela, jestli je on na nový vztah připravený a jestli nejsem převozník.

Technika orálního sexu se dá vypilovat, pokud se chlap vymáčkne, jak je to pro něj nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
8.6.21 08:32

I nejlepší sex nedělá nejlepší vztah :D Pokud vám vše klape, a jen si řekl, jak mu udělat líp, nevidím v tom až takový problém… Ano, nemusel ji zmiňovat, ani říkat, jak skvěle umí orál, ale na druhou stranu, jak říkáš, jsi to vyprovokovala ty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
928
8.6.21 08:32
@Anonymní píše:
Jo, ale mrzí mě to, mohl to říct nějak jinak, zaobalit, tohle bylo jak kdyby mi plivnul do obličeje.

Jenze vetsina chlapu takhle jednat neumi a uz vubec ne v hadce/afektu. My zenske to mame jinak, ale chap to rekne na rovinu a hotovo (jak pisu vys, vetsina).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32517
8.6.21 08:34
@Anonymní píše:

Mohl být taktnější, to ano, nevím, jak by se tvářil, kdybys mu řekla, že je škoda, že ho nemá o 2 cm většího, jako měl ex… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
8.6.21 08:41

Na blbou otázku blbá odpověď. Nemáš provokovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9661
8.6.21 08:42
@Anonymní píše:

A divíš se? Sis o to řekla. V hádce se takový věci prostě nevytahuji. Kdyby to bylo v nějaké jiné situaci tak si myslim, že ti to neřekne i kdyby to byla pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
8.6.21 08:43
@Anonymní píše:

Kdy uz prestane tenhle nesvar porovnavani. Jesitnost nic vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15671
8.6.21 08:47

Chlap to s tou pravdomluvností daleko nedotáhne. Další co neví, že upřímnost do vztahu nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat