Mluvící pejsek a mluvící hrnec od Fischer price

272
19.10.06 11:35

Mluvící pejsek a mluvící hrnec od Fischer price

Ahojky všem prosím o radu.Tyto hračky mají uveden věk 6m+. Dceři bude v lednu 6m tak přemýšlím že bych je koupila k vánocům.Není na to ještě moc malá?Dokáže si tak malé dítko s tímto vyhrát?Díky za Vaše odpovědi a zkušenosti.

zuzík + Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2483
19.10.06 11:42

ahojky,
toho mluviciho pejska kupovala kamaradka pro rocniho klucika, ale myslim si, ze si s tim vyhraje i mensi ditko - podle me to bude mit zatim jako na mazleni a pozdeji zacne chapat co pejsek rika atd. Ale myslim, ze tim nic nezkazis, co se tyka toho hrnce, tak ten neznam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6987
19.10.06 12:19

Ahoj,
tak my jsme toho psa koupili dceři k 1. narozkám. Dostane ho až za týden. Ten hrnec mám vyhlídnutý k vánocům. S tím si myslím, že si půlroční dítě ještě nevyhraje. Vkládání různých tvarů do děr, to myslím, že ještě nedokáže. To spíš by ten pes byl vhodnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
19.10.06 13:34

:-)

Ahojky! Tak já plánuju holkám toho pejska k 1. narozkám, bude se jim určitě líbit, ale myslím že u toho pejska to od toho 6. měsíce bude odpovídat. Ten hrnec zkoušela švagrová u známé - má 3letého chlapečka a měl s tím problém. Ty dírky na zastrkování tvarů jsou moc napevno a chce to už opravdu dobrou motoriku:-) takže myslím že daleko později než v 6ti měsících. Tak snad jsem trošku poradila :lol:

""http://lilypie.com/pic/061016/XaWW.jpg":http://lilypie.com/…016/XaWW.jpghttp://b1.lilypie.com/wpGwp2/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
19.10.06 13:53

náš malej dostal k vánocům,kdy mu bylo akorát 6měsíců od Fisher price tu žirafu s vlkádacími kostkami - když tam hodil kostku,začalo to hrát,jen malej brzy přišel na to,že když tam strčí prstíky, taky to hraje :wink: hrnec měli známí, my jsme pak trošku litovali,že jsme ho nepořídili,protože si s ním malej dost vyhrál. Tak jsme si pak hračky měnili-my jim žirafu a oni nám půjčovali hrnec.
laura

• Citovat
  • Upravit
43
19.10.06 14:07

ahojky,
My jsme malému koupili hrnec k prvním narozeninám a zaujal ho. Nejdřív mu mačkal nosánek aby mluvil a pak jsme začali vkládat kostičky. Hraje si s ním dodnes a už to umí vkládat sám. Pejska koupíme asi k vánocům. Asi zkuste nejdřív pejska a potom hrnec. Jinak je i dobrá hračka želvička také od té samé firmy. Vkládají se tam kuličky, pak se zmáčkne hlavička a ono se to roztočí a hraje to melodie

Vendy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
656
19.10.06 14:11

Já chci koupit pejska k vánocům, nebo k 1. narozeninám…
Podle mě si s tím půlroční dítě nevyhraje, ale později určitě :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
19.10.06 15:50

Ahoj
u nas se nejprve osvecily od Fisher Price aktivni kostky. S tema si vyhral snad od 7 mesicu. To vkladani tvaru je fakt narocnejsi a pro starsi…
Alca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
19.10.06 18:23

Díky všem,tak hrnec nechám k 1.narozeninám a pejska koupím k vánocům.Mějte se a díky za rady.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
272
19.10.06 18:24

Díky všem,tak hrnec nechám k 1.narozeninám a pejska koupím k vánocům.Mějte se a díky za rady.

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
6.11.06 19:00

Prosím, mluví ten pejsek česky? D9ky,
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6987
6.11.06 19:25

Hanko,
mluví česky. Ve většině letáků i v e-shopech bývá vyfocen s anglickými popisy, ale prodává se s českými.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
25.11.11 22:14

Rozdíl mezi pejskem a hrncem

Ahojky, ráda bych oživila diskuzi. Máme doma mluvícího pejska od FP. Chtěla bych malýmu k Vánocům koupit nějakou vkládačku a uvažovala jsem o mluvícím hrnci. Teď mě zajímá jestli nehraje stejné písničky jako pejsek, protože v tom případě bych koupila obyčejnou vkládačku o pár stovek levnější. Díky za postřehy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9821
25.11.11 22:16

hraje jiné písničky neý pejsek ;) o číclech a cukroví, máme ho doma je dobrý !!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9821
25.11.11 22:17

ale obyčjená vkládačka splní stejný účel a za měné peněz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu