Mlýnek na obilí skoro zadarmo

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PC
Nováček 1 příspěvek 16.06.09 14:35
Mlýnek na obilí skoro zadarmo

Dá se pořídit z litinového mlýnku na mák za 200Kč nebo co zbyl po babičče.Připojí se k němu převodovka s asi 90ot/minutu,kterou pohání třeba vrtačka.Já ho upnu do soustruhu a melu normálně obilí.Možná by stačila i silná vrtačka s regulací otáček a nebyla by potřeba převodovka.Ale obilí má o dost větší odpor než mák.Hrubost se šteluje jako u máku.U některých mlýnků je dobré pruhloubit drážky na konci šneku u výstupu ze mlýnku.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lulje
Kelišová 5528 příspěvků 16.06.09 21:07

Ježkovy voči!!! Dlouho jsem se tak nepobavila :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 17.06.09 08:27

Lulje, se směješ, ale tchán běžně mlel rohlíky na strouhanku tak, že na mlýnek přidělal vrtačku :lol: :lol:
Nicméně mlýnek na obilí si myslím ráda odpustím :wink:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 18.06.09 09:01

Ještěže ty chlapy máme. Nebýt nich, tak dodnes pereme v rukách a vaříme na ohništi. Oni jsou tak pohodlní, že vymyslí cokoli, aby si práci usnadnili. A to na nich obdivuju. Škoda jen, že nejsou všichni takoví vynalézaví ;)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.09 18:39
bb

no,když se tak tlemíš,tak si vem cenu mouky celozrné-asi 20Kč za půl kila.To samé za celé zrno,pšenici,o­ves,žito.Zloděj­na největší.To je nejlepší koupit pytlík pšenice a žita ve mlejně a umlýt si mouku doma.Všechno za pár babek.Metrák pšenice stojí asi 300Kč?Nevim přesně,tak to vyjde půl kila na 1,50Kč.A Ty jdeš a koupíš půl kila hrubozrné mouky nebo zrna za 25Kč.To si to radši umelu doma a nehodlám podporovat obchodní veksláky,kteří to akorát přebalí do menšího balení a mají z toho astronomické příjmy.Nehledě na to,že chleba z obchodu se nedá jíst.Je to jak hořká guma.A leckterá pekařská verbež peče chleba a housky,nazývá to tmavé pečivo,přitom je jenom obarvený barvivem.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 18.06.09 22:10

Mletí obilí je fajn, ale i tak zbývá vyřešit jak skladovat zrno, aby bylo v pořádku a nedostaly se do něj brouci nebo plíseň. To máš pořešeno?

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 19.06.09 08:48

To s tím „tlemením“ asi bylo určeno mně, tak raguju:
Nemám představu, kolik může stát mlýnek na mák, ale řekla bych, že pod 300 ho nepořídím. Vrtačka? Nějaká levná - 1500? Pak „upnout do soustruhu“? Nevím, kam bych ho v paneláku dala a už vůbec nemám představu o jeho ceně. Každopádně mě vyjde levněji si koupit ten balíček mouky v obchodě. Tím samozřejmě nemám nic proti mletí doma. Třeba moje tchyně má krávu a taky si nemůže vynachválit kvalitu mléka :) Popravdě - celozrnnou mouku jsem v životě nekoupila (obyčejnou mouku jen na zahuštění nějaké té omáčky) :oops: Asi je to tím, že moc nepeču v rámci manželovy diety. Chleba si raději koupím. Určitě bych měla lepší pocit si vypěstovat na zahrádce obilí, posíct, vymlátit, umlít mouku, udělat těsto (nejlíp za použití mléka od krávy mojí tchyně) a upíct chlebíček. Ale to bych nedělala nic jiného. Já se ale musím starat o dítě, domácnost, navíc mám práci… Takže asi patřím mezi většinu těch „konzumních typů“, které (ač nerady) budou koupí dražších produktů podporovat „vydřiduchy“ zemědělce, obchodníky apod. a nechají jim taky vydělat.
Jo, a ještě jsem si představila, jak jedu do mlýna (který teda nevím kde bych tady poblíž našla), koupím metrák obilí, přivezu domů, uskladním v panelákové kuchyni, vytahnu soustruh, vrtačku, mlýnek a melu, melu…abych umlela kilo mouky na nějakou blbou buchtu. To mě fakt vyjde levněji koupit si toho půl kila za dvacku. Kolikrát tu dvacku vyhodíš ani nevíš za co.
Jinak ale obdivuji ten nápad - což je doufám patrné z mého posledního příspěvku. Jen mě pobavila ta technická data tady mezi diskuzemi o papání a kakání, tak promiň, že jsem se „tlemila“. Doufám, že Tě to neodradilo a přijdeš s nějakým dalším zlepšovákem. Třeba se mi tentokrát bude hodit víc než mlýnek na obilí ;) Přeji krásný den a míň lidí, kteří Tě nakrknou tak, jako já ;) Nebylo to myšleno ve zlém.

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 19.06.09 08:53
gandelion píše:
Lulje, se směješ, ale tchán běžně mlel rohlíky na strouhanku tak, že na mlýnek přidělal vrtačku :lol: :lol:
Nicméně mlýnek na obilí si myslím ráda odpustím :wink:

Typický chlap :) Není lepší mít elektrický mlýnek? Na maso atd., kde se pomele i ten rohlík? Já teda nemám ani ten, neb doma nic nemelu :oops: Nejsem nějaká divná? ;) Pamatu, že doma u mámy jsme pořád něco mleli - rohlíky, maso, špenát, játra do knedlíčků… vzpomínám, co ještě… Ale já mlýnek nemám, a to vařím denně. Asi se budu muset nad sebou zamyslet ;)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.09 16:11

Luljeeeééé,asi vůbec nevíš,co to je sežrat kus celozrnýho chleba upečenýho doma.Je to úplně o něčem jiným,než ty gumy z obchodu,co nám cpou pekařský mafie.Jako buchta.Stačí jenom namazat máslem.Ale lidi holt neví,co je celozrnej chleba doma upečenej,nesmí být ani od soukromníka,ty pečou taky humusy.Přidají pár zníček do mouky a říkají tomu celozrnej chleba.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.09 10:58

A taky nevíš vůbec,že je rozdíl mezi mletím obilí na mlejnku na maso,který obilí nemele,ale naseká na kousky jako šroták na obilí,který šrotuje zrno třeba pro prasata.Jsou to pak takový krupky ale ne umleté obilí.Je rozdíl mez moukou a šrotem.Šrot jsou vlastně malé krupky.

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47201 příspěvků 20.06.09 11:04
Anonymni píše:
Luljeeeééé,asi vůbec nevíš,co to je sežrat kus celozrnýho chleba upečenýho doma.Je to úplně o něčem jiným,než ty gumy z obchodu,co nám cpou pekařský mafie.Jako buchta.Stačí jenom namazat máslem.Ale lidi holt neví,co je celozrnej chleba doma upečenej,nesmí být ani od soukromníka,ty pečou taky humusy.Přidají pár zníček do mouky a říkají tomu celozrnej chleba.
S tím nesouhlasím. :lol: My kupujeme chleba přímo s pece a ten se dá jít klidně i 10 dní a pak i tvrdej jak je dobrej a i moje babička která si dříve chleba pekla v peci říká že je uplně stejnej jak ten domácí takže když se chce dá se sehnat i pravej chleba.
Já na to nmám čas něco vyrábět takže radši si za kvalitu zaplatím.
Jinak vynález po kutily určitě není špatnej
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.06.09 13:26

Kamčo,zřejmě si ten chleba doma upečenej nikdy nejedla,protože by jsi jinak mluvila a byla by jsi naštvaná,jaký že jsi to ksindl celý život jedla. :D :D :D Nehledě na to,že po celozrným chlebu se i dobře :-) a je o hodně zdravější

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 23.06.09 08:31
Anonymni píše:
A taky nevíš vůbec,že je rozdíl mezi mletím obilí na mlejnku na maso,který obilí nemele,ale naseká na kousky jako šroták na obilí,který šrotuje zrno třeba pro prasata.

Jak můžeš tvrdit, že nevím, jaký je rozdíl mezi…bla bla bla… Nic takového jsem neřekla. Jen jsem řekla, že doma nemám žádný mlýnek - na maso, na rohlíky, ani na obilí a na mák. Zkrátka žádný mlýnek :)
A jak chutná doma upečený chleba (ty píšeš něco o „žraní“ - já teda nežeru, ale jím), to teda fakt nevím, protože pečivo skoro vůbec nejím. Ani kupované. Dokážu žít i bez pečiva ;)
Jsem ráda, že jsi propadl domácím pekárnám a mlýnkům a ze srdce Ti to přeji. Ale nemusíš napadat někoho, kdo má prostě jen jiný názor než ty. „Žer“ si co chceš a mel si taky co chceš. Já ti to přeji. Nezávidím. Je mi to úplně jedno. Přeji krásný den. Jdu manželovi namazat gumový rohlík ;)

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 23.06.09 08:55

Lulje , že ti stojí za to hádat se s někým, kdo se neumí ani podepsat :wink:

Gumovýmu rohlíku zdar :lol: :lol: :lol:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 23.06.09 09:19
gandelion píše:
Lulje , že ti stojí za to hádat se s někým, kdo se neumí ani podepsat :wink:Gumovýmu rohlíku zdar :lol: :lol: :lol:

Gandelion, taky jsem si to říkala, když jsem reagovala na poslední připomínku o tom, že jsem nikdy"nežrala doma upečenej rohlík" :lol:

Já se tím docela bavím - teda ne tím hádáním, ale tím člověkem jako takovým. Jsem zvědavá, co z něj ještě vypadne :lol:

Náhodou…takový gumový rohlík… mňam… už jsem ho hooodně dlouho nejedla ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >