MMR - 2019 je možný odklad

Anonymní
5.9.19 20:37

MMR - 2019 je možný odklad

Dobrý den prosím chci se zeptat když je podle nového zakonu horní hranice pro očkování MMR 18 měsíců dítěte. Zajímalo by mě jestli má někdo zkušenost, že by jste chtěla dát očkovat až ve dvou letech jestli je nějaký problém. Jestli je potřeba podepsat nějaký papír nebo jak se mám před doktorkou bránit. je to jediná vakcína ze které se mi ježí vlasy. Děkuji moc za pochopení a odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4445
5.9.19 20:40

Podepíšeš papír, že chceš odložit. Nic dalšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1016
5.9.19 20:47

Ja treba ani nepodepisovala. Nase pedimudra je moc fajn-reknu odlozit a ona v klidu odklada. Nedela problemy, naopak ma velke pochopeni a prekvapive i od ni mam dost informaci o ockovani. Narazila jsem na zlato!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
5.9.19 20:52

Můžeš podepíšeš jen papír že odkládáš očkování. Náš dr odklad doporučil a ani ten podpis nechtěl :) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 20:53

Ja u vseho podepisuji. U prvniho jsme meli novou mladou detskou a ta uplne vysilovala. Ted uz ti par let dela a uz to taky tak neresi:-) Predtim jsme to dokonce pokazde museli podepsat oba rodice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
5.9.19 20:59

Můžeš v klidu odložit. Dcera dostala první dávku těsně před třetím rokem, před zápisem do školky, aby mohla nastoupit. Druhou dávku dostane těsně před šestým rokem, to je prý horní hranice očkování.
U Dr. jsem odepsala papír a vyslechla si několikrát spoustu věcí, včetně toho, že mi umře dítě. Dr je očkovací, ale neuspěla. Dítě je naprosto zdravé :mavam:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 21:25

1.davka ve 2,5 letech. 2.davka v 7,5 letech. Dcera měla doktorku v pohodě, se kterou se dalo domluvit. Řekla, že ji jde o blaho dětí, ale i rodičů. Tak mému přání odložit vyhověla. Nic jsem podepisovat nemusela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
5.9.19 21:25

U obou dětí jsem nic podepisovat nemusela… V tomto mám rozumnou doktorku, která např. sama u syna, který v 15M nechodil, nabídla, že počkáme až se rozchodí. Nakonec byl očkován ve 25M a dcera ve 22M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13774
5.9.19 21:47

Pediatře jsem podepsala odklad, neměla jsem s tím problém. Volila jsem doktorku podle toho, abychom byly stejně laděné, takže to bylo bez řečí a úplně v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.9.19 21:57

Naše Dr. nebyla nadšená, ale ja u syna neustoupila a podepsala jsem papír a bylo. Dostal to az ve 3 letech. U dcery budu postupovat stejně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama