MMR očkovaní a reakce batole

Anonymní
14.3.21 13:17

MMR ockovani a reakce batole

Ahoj, je normalni reakce, ze dite 15m po ockovani Priorix je ráno a dopoledne bez teploty, az i trochu studene, hodne spí, je hodne uknourane a odpoledne mu teplota vyrazí az na 39.8 a je zase extremne mazlivé, unavené a trvá to celou noc? A teplota nejde ani poradne srazit? Stridam brufen a panadol, ma kapky fenistil a probiotika, byla jsem v patek na pohotovosti a uz to trva 3 den. Premyslim, jestli vyrazit zitra k Dr. nebo je to jen bezna reakce na ockovani..??

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16262
14.3.21 13:22

Na priorix asi běžná. bohužel. bacha na febrilky. ale mám za to, že u priorixu se NU očekávají později ne? Netuším, zatím ji synovi (18M) dát neplánuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
14.3.21 13:27

Nam rikala doktorka, ze u tehle vakciny se mohou objevit nezadouci ucinky az tak po 10-14ti dnech…nase dcera teda nemela nic…muze to byt nahoda, muze mit sestou nemoc, nebo neco…kdyby byly horecky i zitra, urcite bych sla k doktorovi.. 4 dny horecky nejsou ok, at jsou z cehokoli. At je lip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 13:37

Me bohuzel doktor neinformoval, ze to muzu odlozit.
O vakcine mi vse povedel, ale tohle ne. Az kdyz jsem hledala ty reakce jsem to precetla. O to vic jsem byla nastvana, protoze mesic pred mel taky ockovani a ted mu dal Priorix, kdyz mohl v klidu pockat. Takze mi syna naockoval minuly tyden. Mel horecky přes 39 o vikendu a prujem, ale ustali v pondeli. Ted v patek opet horecky přes 39.
Ale tak divne, spal tak nejak celou noc, ted je bez horecky, ale porad spí. Kdyz se vzbudi je fakt protivny, treba si hraje a z niceho nic place a jde se mazlit. Odpoledne pocitam, ze mu zase vystoupne horečka :nevim:
Moc nejí, ale něco zdlábne, hodně pije a taky čůrá.

• Citovat
  • Nahlásit
603
14.3.21 14:32

A sedi ti to casove? Nam doktorka rikala o vedlejsich ucincich a take upozornovala, ze tady nastupuji nejdrive po deseti dnech. :nevim:
Jinak u nas byl syn cca ten druhy tyden po ockovani trochu protivnejsi, ale tot vse, takze vic neporadim. Jenom horecky, pokud je dite jinak relativně ok bych neresila, beru to tak, ze imunita reaguje a tvori si protilatky. Ale ze je ma dva dny, pak nic a za tyden zas uz bych spis videla, ze se vam sesla reakce na ockovani a nasledne nejaka viroza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 14:40

@Villanelle Kdyz ja vubec nikam mezi lidi nechodim. Jsme bud doma nebo na zahrade. Kdyz jdu nakoupit, tak ho prijede hlidat babicka a nikomu z okoli nic neni a nebylo. Manzel jezdi kamionem a v tydnu doma neni a nevída se tam take s nikym. Takze by opravdu nemel kde virozu chytit. :nevim: a nikdy nemocny nebyl, to by musela byt opravdu obrovska nahoda.
Na te pohotovosti se priklaneli k reakci na MMR. Zatim je opet bez teploty, protivny, ale bez teplot, akorat mel srajdu v pleně, tak uvidime navecer, kdyztak zitra vyrazim k doktorovi, take si myslim, ze horecky 3 den a 2× za necelych 14 dni nejsou uplne ok.
Je to trapeni. U nas je toto prvni oskliva reakce na ockovani.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat