Očkování, nemocný sourozene

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cellyka
Povídálka 17 příspěvků 20.01.18 10:25
Mmr očkování, nemocný souro

Ahoj, mám chlapečka 18 m. ve středu byl očkovaný proti spalničkám, no a starší kluk dnes začal kašlat a chraptit a já mám strach z reakce mladšího když je po očkování máte zkušenosti?

Přečtěte si článek: Očkování dětí: Kalendář, popis a informace

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8874 příspěvků 33 inzerátů 20.01.18 11:42

Syn chytil nejaky bacil po ockovani. Nejdrive mel 3 dny horecky z nemoce. Ty zacaly ustupovat a nasledne 10.den prisla reakce na mmr 5 dni 40 teploty. Byl vycerpany.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >