MMR u skolkoveho ditete, doma neockovane batole a ja 5tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:13
MMR u skolkoveho ditete, doma neockovane batole a ja 5tt

Ahoj, situace viz nadpis, mudra rikala ze s ohledem na tehu a malyho zvýšena hygiena. Jak moc zvýšena by asi mela byt a hrozí nam fakt přenos nemoci? Nevíte někdo?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
smurfka
Vesmírná mluvilka 31823 příspěvků 1 inzerát 30.08.19 12:15

Jaký přenos nemoci? 8o
z nadpisu jsem teda nepochopila vůbec nic. :nevim:

inkakřivák
Generální žvanilka 21154 příspěvků 30.08.19 12:16

Odkdy je MMR nemoc?

chaela
Závislačka 2514 příspěvků 30.08.19 12:22

Ty jo, to by bylo super, kdyby se dalo nakazit očkování :) bychom nemuseli všechny děti pichat, stačilo by naockovat mámu nebo učitelku ve školce a děti by se tím samy nakazily, super systém :) a neockovaci jedinci by nemuseli řešit, jak dostat dítě do školky.
Zakladatelko, nechápu, co řešíš, MMR není nemoc, nakazit se tím nemůžeš ani ty, ani tvé neockovane batole.

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 30.08.19 12:22

MMR je očkování ne nemoc, co přesně resis??

sakota
Kelišová 6057 příspěvků 30.08.19 12:26

@inkakřivák Moje pediatra nechtela ockovat starsi MMR, dokud jsem byla tehotna - kdyby nahodou jako reakce propukla nektera z ockovanych nemoci, abych to jako tehotna nechytila. Tak mozna neco takoveho ma zakladatelka na mysli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:37

Ne bylo mi řečeno ze stolice naockovaneho ditete je nyni infekcni a hrozi riziko nakazy
u mladsiho ditete nebo u me potažmo pak i miminka. Nakaza kteroukoliv nemoci z tecg ktere se v MMR vakcine ockuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:43

Mimochodem tedy takových informací je na internetu spoustu, to o tom opravdu nikdo neví? 8o o

Janakatabara
Kecalka 302 příspěvků 30.08.19 12:48

Při očkování MMR se měsíc vylučuje virus stolicí očkovaného dítěte (je to živá vakcína). Já nechala očkovat první, když jsem byla v 35. tt. Pouze jsem si důkladně myla ruce po stolici první dcerky (Bylo jí 16 měsíců). Dr. říkala pouze důkladnou hygienu rukou, jiné opatření netřeba. Pokud by očkované dítě chodilo na wc, asi bych jen ten měsíc po každé stolici vydezinfikovala wc, jinak krom mytí rukou nic

smurfka
Vesmírná mluvilka 31823 příspěvků 1 inzerát 30.08.19 12:48
@Anonymní píše:
Mimochodem tedy takových informací je na internetu spoustu, to o tom opravdu nikdo neví? 8o o

jasně..na internetu.. :mrgreen: :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 12:53

@smurfka tim jsem chtela rict ze je to informace dostupna uplne vsem. Samozřejmě info o teto skutečnosti mam od lekaru. Je zajímavé ze nevedomost se vysmiva informovanosti :)

Kriss Tina
Extra třída :D 12224 příspěvků 30.08.19 12:54
@Anonymní píše:
Ne bylo mi řečeno ze stolice naockovaneho ditete je nyni infekcni a hrozi riziko nakazy
u mladsiho ditete nebo u me potažmo pak i miminka. Nakaza kteroukoliv nemoci z tecg ktere se v MMR vakcine ockuji.

Tak musíš líp formulovat dotazy. Nicméně po utreni zadku staci dodržet hygienu, můžeš si přikoupit třeba dezinfekci na ruce. Nepředpokládám, že naockovanemu dítěti utres zadek a bez umytí rukou jdeš třeba krmit mladší :nevim:

smurfka
Vesmírná mluvilka 31823 příspěvků 1 inzerát 30.08.19 13:00
@Anonymní píše:
@smurfka tim jsem chtela rict ze je to informace dostupna uplne vsem. Samozřejmě info o teto skutečnosti mam od lekaru. Je zajímavé ze nevedomost se vysmiva informovanosti :)

jasně.. :palec:
hele jestli se něčeho bojíš, není nic jednoduššího než očkování oddálit..
Jinak já očkovala mmr i v těhotenství ( není to problém, protože ty sama si očkovaná, tudíž chráněna )
a jinak nevím proč bych se měla bát nakažení mladšího dítěte..jestli si po kadění neumýváš ruce, pak je asi problém jinde.. ;)

smurfka
Vesmírná mluvilka 31823 příspěvků 1 inzerát 30.08.19 13:02

Bych chtěla vidět jak to dělají v jeslích třeba..
to dítě nesmí 1m po očkování do jeslí aby nenakazilo ostatní? :think:
Ne jako fakt sorry že se směju..ale je to směšné no..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.19 13:08
@smurfka píše:
Bych chtěla vidět jak to dělají v jeslích třeba..
to dítě nesmí 1m po očkování do jeslí aby nenakazilo ostatní? :think:
Ne jako fakt sorry že se směju..ale je to směšné no..

tak jelikož se MMR ma ockovat mezi 13.-18.mesicem tak by v jeslich meli byt deti pouze ockovane nebo s kontraindikaci, ale chtela jsem radu, smat se muzes snad i bez toho abys to tu nevyzadane ventilovala ale klidne si poslus no :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama