Mníšek pod Brdy a okolí? Okolí D4?... Milenka do přírody...

19.10.20 13:13

Mníšek pod Brdy a okolí? Okolí D4?... milenka do přírody...

… seznámení je prostě čím dál tím těžší! Asi to znáš, doma máš ráj, ale něco málo mu chybí k nirváně. Já jsem šťastnej chlap, ale něco málo… je prostě málokrát : o ( A když bude víc, bude lépe na všechny strany. Potřebuješ si někdy odfrknout u dobrého kamaráda, tak to zkus se mnou - potřebuji to samé. Přistěhoval jsem se sem nedávno a chybí mi tu zpovědnice… (kde jsou ty kámošky ze školy, kterým jsem mohl říct všechno a při tom koukat do očí… jak někoho takového teď a tady najít?… třeba to jsi ty, kdo ví. Třeba hledáš to samé, kdo ví?) Nehledám sex, ale intimní kámošku - snad chápeš co tím myslím.
Moc bych si tě přál poznat, ale proto se musí něčím začít - tak tohle je můj první pokus a třeba to vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18677
19.10.20 13:36
@Je-li-to-4-you píše: … Nehledám sex, ale intimní kámošku - snad chápeš co tím myslím.

Treba ja to nechapu a prosim o vysvetleni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.20 13:42

@Hanka1
Ty nemáš žádnou super kámošku se kterou sdílíš vše a přitom s ní nespíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18677
19.10.20 17:57
@Je-li-to-4-you píše:
@Hanka1
Ty nemáš žádnou super kámošku se kterou sdílíš vše a přitom s ní nespíš?

V opacnem pohlavi, tudiz chlapa fakt ne. Na kamaradstvi mezi muzem a zenou moc neverim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10244
19.10.20 18:09
@Je-li-to-4-you píše: … seznámení je prostě čím dál tím těžší! Asi to znáš, doma máš ráj, ale něco málo mu chybí k nirváně. Já jsem šťastnej chlap, ale něco málo… je prostě málokrát : o ( A když bude víc, bude lépe na všechny strany. Potřebuješ si někdy odfrknout u dobrého kamaráda, tak to zkus se mnou - potřebuji to samé. Přistěhoval jsem se sem nedávno a chybí mi tu zpovědnice… (kde jsou ty kámošky ze školy, kterým jsem mohl říct všechno a při tom koukat do očí… jak někoho takového teď a tady najít?… třeba to jsi ty, kdo ví. Třeba hledáš to samé, kdo ví?) Nehledám sex, ale intimní kámošku - snad chápeš co tím myslím.
Moc bych si tě přál poznat, ale proto se musí něčím začít - tak tohle je můj první pokus a třeba to vyjde!

A já celou dobu doufala, že přicházíš s nabídkou kvalitního sexu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12520
19.10.20 18:11

Na Mnisek pod Brdy trpim; jestli jsi cetl Kaju Marika, dalo by se uvazovat… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2815
19.10.20 18:12
@ivašot. píše:
A já celou dobu doufala, že přicházíš s nabídkou kvalitního sexu
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
19.10.20 18:34
@Eliška píše:
Na Mnisek pod Brdy trpim; jestli jsi cetl Kaju Marika, dalo by se uvazovat… :think:

Hm tady bych spíš tipovala novostavby Vcelnik. Porid si zvířátka, ať máš pocit jako na vesnici, pak budeš mít o zábavu postarano 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 08:13

@Hanka1… to mi je líto - pak se nedivím co píšeš - podle sebe soudím tebe. Promiň mám jinou zkušenost s přátelstvím než jen přes sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 08:16
@mission84 píše:
Hm tady bych spíš tipovala novostavby Vcelnik. Porid si zvířátka, ať máš pocit jako na vesnici, pak budeš mít o zábavu postarano 8)

Včelník ne e… ale tam to je dobrý doupě : o )
Ve zvířatech to není… i sousedé tu mají spoustu kamarádů - právě těch kovanejch co s nimi chodili na základku, porvali se hospodě, milovali se ve školce a tak…
Tohle už nejde nikdy dohnat… to chápu.
Ale chybí mi tu mít prostě možnost někomu zavolat a dát kafe, sport nebo procházku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 08:18
@Eliška píše:
Na Mnisek pod Brdy trpim; jestli jsi cetl Kaju Marika, dalo by se uvazovat… :think:

A ty jsi ho četla?… já jen pár kapitol… pamatuji si jen, že šel se svíčkama do Kytína : o )))… hospoda u Káji Maříka je v poho, i divadýlko vedle.

Tak nevím jestli bez Káji Maříka mám u mnišand vůbec nějakou šanci… : o (((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 08:19
@MrsNorris píše: :mrgreen:
@ivašot. píše:
A já celou dobu doufala, že přicházíš s nabídkou kvalitního sexu
… : o )))) to jsou ale silácký řeči!!! : o ))))
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
20.10.20 08:36

K @Je-li-to-4-you poslala jsem ti zprávu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18677
20.10.20 09:50
@Je-li-to-4-you píše:
@Hanka1… to mi je líto - pak se nedivím co píšeš - podle sebe soudím tebe. Promiň mám jinou zkušenost s přátelstvím než jen přes sex.

A od kdy s milenkama neni sex? Asi si pletes pojmy s dojmy. Hned v nadpisu mas, ze hledas milenku do prirody a ted tu budes vzletne tvrdit, ze ne na sex, tak by sis to mel kapanku ujasnit, co vlastne chces a hledas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.10.20 10:25
@Hanka1 píše:
A od kdy s milenkama neni sex? Asi si pletes pojmy s dojmy. Hned v nadpisu mas, ze hledas milenku do prirody a ted tu budes vzletne tvrdit, ze ne na sex, tak by sis to mel kapanku ujasnit, co vlastne chces a hledas…
… to je hezký jak se rozčiluješ… fakt nyny
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama