Mnoho druhů AD a zabírá pouze lexaurin

Anonymní
6.6.18 20:29

mnoho druhů AD a zabírá pouze lexaurin

Pokud má někdo zkušenost prosím napište. |Již několik let střídám AD vždy je to dobré chvilku a pak zase propad dolů. Měla jsem Olwexyi, Brintelix, ted půl roku apo parox 2× denně. Chvíli to vypadalo ok ale opět hrozná úzkost, bušení srdce, pocení, špatné myšlenky a říkání že už tady nechci být, těšení na něco nulové. Vždy si vezmu lexaurin pokud je stav nejhorší a vlemi se mi uleví a mohu pracovat i se radovat. Takže k čemu mám ty ad když je mi ještě hůře?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9445
6.6.18 20:36

Ja dostal Velaxin a vsechno je super, slunce opet sviti, trava je zelenejsi a tak. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26531
6.6.18 20:40

Kromě AD děláš ještě něco? CHodíš na psychoterapii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59
6.6.18 20:41

Poradila bych se s lékařem a řeklamu mu, jaké mám pocity. Jste spolu v kontaktu? Chodíš na kontroly? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.18 20:45

Chodím na kontroly právě a jak jsem byla minule je to 3 měsíce bylo to lepší a ted asi měsíc zase hrůza, mám jít za týden. Jen je mi už trapné říkat že mi asi zase nesedí nevím…připadám si uplně trapně, že mi nic nezabírá nebo jen chvilku… :pocitac: Na psychoterapii nechoím, vůbec nezvládám časově chodit ještě tam, mám práci, která mě hodně zaměstnává ale už i tam moc nezvládám lidi :pocitac: jsem z nich nervozní moc :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
26531
6.6.18 20:56

No tak to je těžké. Najdi si čas, aby jsi se mohla někam pohnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.18 21:00

Ahoj, mám to podobně jako ty. Beru už několik let AD, ale žádné nezabírají. Jsem jako na houpačce, trpím silnýma úzkostma i přes ně :). Ale říkám si, co můžu dělat. Budu si takhle muset dožít svůj život. Trvá to už dlouho. Mně nepomáhaly nikdy ani léky poslední záchrany. Už je pár let neberu (xanax). Tak za to buď ráda, že na tebe takhle působí. Tak užívej aspoň dny, kdy ti je dobře a zkus psychoterapie. Já už jen pomalu umírám. Ale zato jistě :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
35318
6.6.18 21:07

Lexaurin je droga, zabira bajecne a hned, ale budes muset zvysovat davky a budes za chvilku obihat vschny ambulance v okoli a loudit, aby ti tvych 10 tablet denne nekdo napsal. bacha na to! Navic pri dlouhodobem uzivani se po nem blbne.
Antidepresiva zkousej dal, jdi do maximalnich davek a vydrz dostatecne dlouho, mirne nezadouci ucinky ignoruj. Navstevuj psychhologa a pravidelne aerobne sportuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama