Mnoho folikulů po clostilbegytu

Anonymní
23.5.18 13:30

Mnoho folikulů po clostilbegytu

Včera se nám stala nehoda a já mám do toho strevní obtíže.
V pátek jsem byla na folikulometrii po léčbě clostilbegytem. 7 folikulů, cca 3 dominantní. Ovulace mi vychází na 11-12 Dc i když není jistota že folikuly přeci jen prasknou nebo obsahují vajíčko.

S přítelem nám praskl kondom, dostali jsme upozornění že musíme mít pouze chráněný styk a inseminaci nemohou provést z rizik víceč. těh.
Můj gynekolog mi dal tedy postinor ovšem díky průjmu mnou prolétl a tabletka se určitě nestačila vstřebat plně.

Přítel má výborný spermiogram. Já měla anovul. cykly. Jenže jsem zareagovala nadprůměrně na léčbu.

Do centra jsem volala ale nikdo to nebral a tak jsem napsala email
Zatím bez odpovědi.

Spíše mě zajímá co pravděpodobnost otěhotnění (zvlášť vícečetné)…no nebo pokud se to někomu stalo také alespoň obdobně.
Třeba bez injekce prasknou folikuly později (většinou jsem měla 10Dc okolo 20mm :/ ) tak můžou více dorůst či se vstřebat..
Je mi jasné že tu nikdo nemá křišťálovou kouli :). Rozhodně si myslím, že má někdo nahoře černý smysl pro humor. Nikdy se nám nestalo že by praskl kondom.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.5.18 13:35
@Anonymní píše:
Včera se nám stala nehoda a já mám do toho strevní obtíže.
V pátek jsem byla na folikulometrii po léčbě clostilbegytem. 7 folikulů, cca 3 dominantní. Ovulace mi vychází na 11-12 Dc i když není jistota že folikuly přeci jen prasknou nebo obsahují vajíčko.

S přítelem nám praskl kondom, dostali jsme upozornění že musíme mít pouze chráněný styk a inseminaci nemohou provést z rizik víceč. těh.
Můj gynekolog mi dal tedy postinor ovšem díky průjmu mnou prolétl a tabletka se určitě nestačila vstřebat plně.

Přítel má výborný spermiogram. Já měla anovul. cykly. Jenže jsem zareagovala nadprůměrně na léčbu.

Do centra jsem volala ale nikdo to nebral a tak jsem napsala email
Zatím bez odpovědi.

Spíše mě zajímá co pravděpodobnost otěhotnění (zvlášť vícečetné)…no nebo pokud se to někomu stalo také alespoň obdobně.
Třeba bez injekce prasknou folikuly později (většinou jsem měla 10Dc okolo 20mm :/ ) tak můžou více dorůst či se vstřebat..
Je mi jasné že tu nikdo nemá křišťálovou kouli :). Rozhodně si myslím, že má někdo nahoře černý smysl pro humor. Nikdy se nám nestalo že by praskl kondom.

Asi Tě to neuklidní, ale já jsem ze 7 folikulů počala trojčata. Musela jsem to řešit redukcí, mám dvojčata. Děti byly počaty doma, záměrně, IUI nebylo v plánu a připravovaly se papíry na IFV. Měli jsme na to čtyři dny a zadařilo se nám.
J.

• Citovat
  • Nahlásit
799
23.5.18 13:49

Obecně po Clostylbegytu jsou zaznamenána vicercata :) sikovny pomocnicek a někdy i k více dětem :) tyto informace mam od více gyn. lékařů :) ale jak to bude u vás nedokážu odhadnout :) jen ze se to stát muže lehce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.18 13:53

Tak uvidíme. Třeba byly folikuly napůl prázdné nebo nepraskly…
Na redukci bych nešla z etických důvodů
Nezbývá než čekat na MS. :-D
On by byl celkově zázrak kdyby se něco povedlo. Jakože najust..protože normálně to nejde /nešlo. Spermie se prý nedostaly na místo určení jelikož je mé prostředí v pochvě pozabíjí. Kdo ví ale kdy se stane že najust nějaká proklouzne…
Zatím jsem v klidu. Zatím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.18 13:55

A jinak nebudeme spolu raději spát do Ms. Nevím jak dlouho mohou přežít přítelovy spermie u mě ( kdyby nanejvýš 2 dny) je teoreticky možné že se nesetkají s vajíčkem. Že jo..že joo :-D… Ne já nejsem stavěná na vícečetné těhotenství ????

• Citovat
  • Nahlásit
799
23.5.18 14:23

Spermie i 5 dni :) ale záleží i na prostredi tam u vás :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AgnesRenesme
3.6.18 17:00

Asi jako jo. Jsem zvedava… :-D…mam obavy. 25Dc. V noci se mi zdal sen tak mi to nedalo

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama