Množství moče u 2,5 letého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
michahora
Kecalka 299 příspěvků 13.10.14 12:29
Množství moče u 2,5 letého dítěte

Budu mít asi nejspíš hodně divný dotaz, ale zeptám se.Kdo máte cca 2,5 leté děti, kolik moči vyčůrají na jedno vyčůrání v ml? A abych vysvětlila dotaz -
dcera má 2 roky a 8 měsíců. Od dvou let je bez plen, ale neustále si ucvrkává(před každým čůráním má mokré kalhotky).Nedávno jsem dávala venku čůrat stejně starou holčičku a zarazilo mě, jak dlouho čůrala. Dcera má vždycky jen na dně nočníku, měřila jsem to, vyčůrá tak 60,max 80 ml.

Reakce:
DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 13.10.14 12:34

@michahora Heled ale tohle měl kluk taky když byl krátce bez plen. On se odplenkoval sám už na jaře na doma ( takže v jeho roce a čtvrt) nesutále měl připocíknuto ve slipinách a čural pořád. Ted když už sedne, tak to stojí za to :lol:

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 13.10.14 12:37

Tak asi zalezi, kolik vypije, ne? To ucvrnkavani nas delal taky, pak se naucil sednout a poradne a vse vycurat.

michahora
Kecalka 299 příspěvků 13.10.14 12:42

@DeTer no,ale ona je bez plen už 8 měsíců. U starší dcery to taky znám, ale toto už mi přijde moc.

michahora
Kecalka 299 příspěvků 13.10.14 12:43

@dani24687 no,právě že u dcery ne, i když pije víc, tak chodí pořád po těchto troškách

Run
Generální žvanilka 20653 příspěvků 13.10.14 12:47

Já ti rozumím, malá čůrá málo a vždy si pocmrndá celý zadek. Její o pár dní starší kamarádka čůrá obrovské oblouky před sebe. Taky jsem koukala, nicméně to je asi hrozně individuální, tudíž to neřeším. Já totiž taky spíš cmrndám :lol:

michahora
Kecalka 299 příspěvků 13.10.14 12:52

@Sibyla0 a taky má pořád mokré kalhotky? Já bych to množství neřešila, kdyby nebyla pořád počůraná.

Run
Generální žvanilka 20653 příspěvků 13.10.14 13:04

@michahora malý budou tři, bez plen na den je taky od dvou, od dvou a čtvrt i na noc a zrovna včera jsem v nějaké diskuzi reagovala, chodí to ve vlnách, prostě někdy má týdny kolečko docela velký, teď už je teda dlouhou dobu klid.

michahora
Kecalka 299 příspěvků 13.10.14 13:10

@Sibyla0 tak dcera je mokrá prostě pořád. Kdyby neměla být zima, tak to asi ještě neřeším. Té zimy se fakt bojím.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 51216 příspěvků 3 inzeráty 13.10.14 20:06

Na mililitry to teda nevím, ale kluk ve dvou a půl letech byl to samý, cvrnkal po trochách co půl hodinu. mladší je držák, ráno třeba toho vyčurá tolik, že si máchá zadek v moči.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >