Mobil s dobrým foťákem a dostatečnou pamětí

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucie.krajcarova
Kecalka 470 příspěvků 91 inzerátů 12.08.18 16:59
Mobil s dobrým foťákem a dostatečnou pamětí

Ahoj, rozbil se mi mobil, tak dumám, jaký jiný si pořídit. rozhodně nechci drahý iphone. teď jsem měla samsung galaxy. Ale měl malou paměť, často jsem musela přetahovat fotky… takže teď potřebuji větší paměť. a budu dělat fotky, takže kvalitní foťák. Co byste mi z vlastní zkušenosti doporučili koupit?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5935 příspěvků 12.08.18 17:11

Já mám Huawei p10 lite a fotí docela dobře, co se týče paměti tak tu řeš paměťovou kartou já mám na 64gb, mám na ni tisíce fotek, desítky písniček, nějaké filmy a zdaleka není plná. Pokud ti to stačit nebude jsou i terové paměťovky tu už snad nikdo z běžných uživatelů zacpat nedokáže :mrgreen:

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 12.08.18 17:28

Já moc nechápu tohle syslení fotek, mám google fotky co se automaticky stahují do úložiště a mám k nim přistup kdekoliv a kdykoliv a nikdy se mi nestane, že by se ztratily. Pak jen vše v mobilu vymažu.

Dojcanis
Závislačka 3667 příspěvků 12.08.18 17:46

Huawei p9 lite .

AnnaNuvoletta07
Kecalka 434 příspěvků 12.08.18 18:06

Funkčně i co se paměti a foťáku týče za mě Lenovo. Nikdy se mi „neseknul“ a fotky vypadají velice dobře při slušném světle. Nejdříve jsem měla Lenovo A6000 - naprostá spokojenost a teď mám Lenovo P70 a ten už tak dobrý foťák nemá. Ale stejně jsem spokojená; při troše šikovnosti dokáže udělat opravdu krásné fotky. Přikládám na ukázku - snad se nesníží nahráním sem kvalita. :think: Hlavně jsou mobily od Lenovo za parádní a dostupnou cenu, bez dopadu na kvalitu. ;)

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 12.08.18 19:11
@Dojcanis píše:
Huawei p9 lite .

Tak ten já třeba nedoporučuju, mám s tím teď spoustu problémů s věcmi co je nutné připojit přes bluetoth, nemůžu třeba najít sporttester se kterým by byl kompatibilní.

Dojcanis
Závislačka 3667 příspěvků 12.08.18 20:22

@pikola tak paní chtěla především dobrej foťák a paměť ;) Ja ho mam přes dva roky.Neseka se a jsem naprosto spokojená.Kamaradka má teď p10lite.Jenže ten je hrozně drahý,ale taky mě láká :lol:

Vosma29
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 12.08.18 20:38

Nepíšeš cenu, ale dnes je minimum 3/32 GB to co ti tu většina lidí píše sou už dost výběrového zařízení. Doporučuji se podívat po něčem novějším, když to vezmu plus mínus pět tisíc tak zajímavý sou

• Asus Zenfone Max pro
  • Snapdragon 636
  • Baterie 5000mAh
  • NFC
  • Odemčení pomocí rozpoznání tváře
  • Čistý android
  • jestli se nepletu tak chybí Ois ale přesto fotí slušně

No a teď to z hlavy nevím ale myslím že má trislot.

Paměť 4/64 GB

Xiaomi note 5

• Snapdragon 636
  • Baterie 4000mAh
  • Pro někoho nadstavba Miui
  • Slušný foťák
  • Infraport
  • chybí NFC
  • menší paměť 3/32 GB za příplatek jde 4/64 GB
  • jen hybridní slot

Moto g5s plus
Myslím, že vychází z těch tří nejlevněji. Co si tak vzpomínám má mýt povrch vodě odpuzující.

• Čistý android
  • Kompaktní velikosti
  • Starší procesor Snapdragon 625
  • Jen 32 GB uživatelská paměť
  • Nejmenší baterie ale den provozu zvládne 3000 mAh

U všech už je standardní čtečka otisků prstů a mikro USB.

Dál mě napadá honor 9lite/Huawei p Smart tady je rozdíl sklo kov jinak sou to téměř stejné telefony jen ještě u jednoho je navíc přední foťák
xiaomi A1 ale tady je baterka hrůza.

Ale chce to cenu klidně ti doporučím třeba Asus Zenfone 5 nebo novinku Huawei nova 3 nebo honor 10 ale tu je cena okolo 10 tisíc. Samozřejmě si polepšíš ve spoustě věcí

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 4146 příspěvků 12.08.18 20:43

Huawei P9 lite, nekolika letech jen ošoupaný levý roh od obalu, koupila bych si ho znovu, neseká se, fotí hezky (třepou se mi ruce a i tak jsou fotky hezký).

Brouk č.1
Kecalka 279 příspěvků 12.08.18 20:51

Honor 8. 4/32GB šlape jako hodinky… fotky krásný, lze dokoupit kartu… :-)

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 12.08.18 21:07
@Dojcanis píše:
@pikola tak paní chtěla především dobrej foťák a paměť ;) Ja ho mam přes dva roky.Neseka se a jsem naprosto spokojená.Kamaradka má teď p10lite.Jenže ten je hrozně drahý,ale taky mě láká :lol:

Já v něm mám třeba 2 simky takže zas tak dobrou paměť nemá, musím dost vybírat co si stáhnu a občas promazat. Jo foťák dobrý, ale už je to dva roky starý mobil, za tu cenu se dají sehnat lepší. Koukám na P20 lite

Vosma29
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 12.08.18 21:14

@pikola
Na p20 lite nekoukej za tu cenu je předražený. To už teď ta novinka honor play za 8 a půl je lepší s tou p20 lite Huawei přestřelil.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 12.08.18 21:16
@Vosma29 píše:
@pikola
Na p20 lite nekoukej za tu cenu je předražený. To už teď ta novinka honor play za 8 a půl je lepší s tou p20 lite Huawei přestřelil.

Potřebuju dualsim

Vosma29
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 12.08.18 21:17
@debra.morgan píše:
Huawei P9 lite, nekolika letech jen ošoupaný levý roh od obalu, koupila bych si ho znovu, neseká se, fotí hezky (třepou se mi ruce a i tak jsou fotky hezký).

Ta ta p9 lite se doprodavá stejně jako p20 lite a rozhodně 16 GB, kde po prvním spuštění bude cca 10 GB možná i to ne je na dnešní dobu málo. A co se týče fotek tak zas nějaká extra třída to rozhodně není.

Vosma29
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 12.08.18 21:20

@pikola
Však to je stejný jako p 20 lite takže hybrid buď druhá SIM nebo paměťová karta

https://mobilni-telefony.heureka.cz/…gb-dual-sim/

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >