Mobil se super kamerou - poradíte?

13496
17.7.11 13:44

Mobil se super kamerou - poradíte?

Ahoj
nasla jsem tady nejakou diskuzi, ale je uz starsi a technika se posunula dopredu.
Poradite mi mobil, ktery ma super kameru?? To je hlavni priorita!!
Chci si natacet momentky s malou a kameru ani fotak tahat nechci.
Dale samozrejme dobra vydrz baterky, at se nemusi porad nabijet.
Jinak je mi vcelku jedno, net v mobilu nepouzivam, mam ho jen na volani, sms a fotky.

Dekuji

Mmch zadam cenzuru, aby opet zbytecne NEUPRAVOVALA nazev, napsala jsem ho presne tak jak jsem chtela!!!!DIKY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

zuzukaa
17.7.11 13:51

iphone :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
6051
17.7.11 14:05

Samsung Galaxy S2 - je to nejlepší mobil současnosti.
manžel pracuje v oboru, techniku hodně sleduje a teď si ho koupil. Je to daleko lepší než iphone.

S tímhle telefonem už nepotřebuješ vůbec nic - je to zmenšený počítač - všechno je jednoduše nastavitelné. Spousta věcí se nastaví automaticky. Malej se s ním naučil sám během minuty pracovat.
má to dokonalej foťák, kameru, navigaci…a spoustu dalších aplikací…je fakt nadupanej a přitom bytelnej :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
17.7.11 14:22
zuzukaa píše:

iphone ma chlap, ale to me nejak nebere.

na samsung mrknu, ale je u nas celkem drahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7601
17.7.11 14:29

Jako mobil bude vždycky jenom mobil, že jo :roll: Super kamera na mobilu je nesmysl, ale to samozřejmě víš… Nevím, my máme s chlapem HTCčka, to už jsou smartphony a na video se dá koukat, no. Nicméně já mám teda asi požadavky na kvalitu úplně jinde než Ty :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6051
17.7.11 15:01

Erian - mě telefony nikdy moc nezajímaly…ani jsem nepotřebovala moc funkcí…ale když jsem viděla tenhle, tak jsem jen valila oči
ten samsung má právě už celkem kvalitní kameru - můžeš natáčet ve full HD, videa jsou opravdu dobrá, je to prostě skutečně inteligentní telefon, s klasickým moblem - telefonem mobilem už to nemá skoro nic společného :wink:

Příspěvek upraven 17.07.11 v 15:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
17.7.11 15:04

No vis Erian my mame samozrejem kameru v HD atd, ale proste obcas prijde nejaka momentka kterou si chce clovek zvecnit a nema zrovna kameru po ruce.
Treba vcera jsem byla za malou na chalupe a ona zacala tancovat a proste bych si takove okamzity chtela zvecnit a bohuzel nic nebylo po ruce. :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zuzukaa
17.7.11 16:24

myslim si ze i phon je nejlepsi telefon doporucuji ja mam iphone 4 a je to super telefon a vubec nesouhlasim stim ze samsung je lepsi ale je to kazdyho nazor :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
17723
17.7.11 17:26

iPhone 4 :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zuzukaa
17.7.11 17:37
  • Nahlásit
  • Citovat
26890
17.7.11 17:41
zuzukaa píše:

Souhlasim. Akorat kdyz budes natacet plus net a tak, tak teda baterka nevydrzi dlouho - nabijim kazdou noc, ale i jsem na tom hodne na netu (ach ta zavislost na emiminu :lol: )
Mam Iphone 4 a dela i super fotky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.11 18:05
Evickita píše:
iPhone 4 :palec:

:palec:
taky mám, spokojenost největší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
17.7.11 18:27

Teda holky tak me zrejme prekecavate na ten iPhone4.
jen si pamatuji, ze si jednou muj znamej chtel neco vytotit a rikal, ze tam nemam vubec misto, ze to ma vse zaflakane videjky. 16GB neni moc, ne? 32GB uz je lepsi, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
muffinka89
17.7.11 18:33

Holky já nevim,já mam starou dobrou nokii e52 a stačí mi to.Přijde mi jako nesmysl si koupit telefon za 16tisíc :roll:Byla bych raději kdyby mi ukradli fotoaparát za 2000 než iphone za 16.tisíc :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
13496
17.7.11 18:43
muffinka89 píše:
Holky já nevim,já mam starou dobrou nokii e52 a stačí mi to.Přijde mi jako nesmysl si koupit telefon za 16tisíc :roll:Byla bych raději kdyby mi ukradli fotoaparát za 2000 než iphone za 16.tisíc :palec:

No nekdo chce mit holt kvalitu a kdyz na to ma tak proc ne!!!!!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama