Reklama

Mobil Sony Xperia XA 2 Ultra Dual Sim - čitelnost na slunci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 28.08.18 13:50
Mobil Sony Xperia XA 2 Ultra Dual Sim - čitelnost na slunci

Chtěla bych si koupit nový mobil a jedno z velmi důležitých kritérií je čitelnost na slunci.
Máte někdo s tímto mobilem zkušenost?
display to má 6 palců

Vybrala jsem si ho, že se mi líbil do ruky (neklouzal) i display (velký) v obchodě, ale venku jsem ho neměla.
Nemám chuť utratit více třeba za Samsung Galaxy S9 nebo S 9+, i když se mi líbí více a je tam vysloveně chválená tahle vlastnost i další, co bych ocenila, protože to není v cenovém limitu, který do toho chci dát.

Díky za odpověď.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama