Mobil z bazaru bez kontroly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 18:52
Mobil z bazaru

Ahoj chci se zeptat kamarádka koupila mobil Samsung Galaxy J5 (2015)
Za 1000 bez škrábanců a nic Řekli ji že funguje a že to nejde spustit bez přihlášení… Přihlásila a nejde spustit foťák hudba a nic Řekli ji při setkání že si ho má zkontrolovat ale ona řekla jo v pohodě že důvěřuje lidem…
Teď ale když nejde zůstali tam nějaké kontakty myslíte že s tým policajti něco udělají nebo jak má postupovat??

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 8540 příspěvků 06.02.19 19:05
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat kamarádka koupila mobil Samsung Galaxy J5 (2015)
Za 1000 bez škrábanců a nic Řekli ji že funguje a že to nejde spustit bez přihlášení… Přihlásila a nejde spustit foťák hudba a nic Řekli ji při setkání že si ho má zkontrolovat ale ona řekla jo v pohodě že důvěřuje lidem…
Teď ale když nejde zůstali tam nějaké kontakty myslíte že s tým policajti něco udělají nebo jak má postupovat??

Je mi líto, ale asi naletela. Za tisícovku s tím policie ani nic velice dělat nebude. :nevim: At zkusí pohledat, a seskládají se podvedení alespon za 5tisíc.
Ale dřív bych to dala nějakému kamarádovi, který se v mobilech vyzná. :think:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48959 příspěvků 06.02.19 19:09

Při osobním předání? Těžko. Měla možnost si telefon vyzkoušet. Její blbost,že to neudělala.

chs.jasmin
Echt Kelišová 8540 příspěvků 06.02.19 19:13
@Tunrida píše:
Při osobním předání? Těžko. Měla možnost si telefon vyzkoušet. Její blbost,že to neudělala.

No já jsem třeba taky na osobním předání zkoušela a dobrý, do prvního vbití, kdy nešel zapnout. Pak se zjistilo, že odešla základová deska. Měla jsem štěstí na fer člověka, který měl i kamenný krám, mobil opravil a vrátil mi peníze s tím, že si ho pak mužu znovu koupit. No raději jsem koupila nový, laciný Huawei a jsem spokojená :oops: :mrgreen:

Lainaire8
Závislačka 2585 příspěvků 2 inzeráty 06.02.19 19:39

Ať zkusí obnovit tovární nastavení :nevim:

Petula306
Kecalka 154 příspěvků 06.02.19 20:15

Já bych teda řekla, že to bude chyba operačního systému. Zkusila bych to tovární nastavení a potom opravnu, aby se na to koukli. Ale za sebe bych telefon (tablet, notebook..) z druhé ruky nekoupila.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >