Mobilizace kostrče. Mojžíšova metoda Praha

100
17.5.16 13:44

Mobilizace kostrče. Mojžíšova metoda Praha

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, kdo byl v poslední době na mobilizaci kostrče v Praze a kdo tam šel například na základě kladného doporučení? Moc by mi to pomohlo, odkládám to už nějakej rok a myslím, že nastal čas. Za a/ mě kostrč docela často bolí za b/ mám bolestivou menstruaci a v neposlední řadě několik mnoho let nemohu otěhotnět. Moc děkuji za každou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9344
17.5.16 13:46

Nebyla jsem v nedávné době, je to už pár let, ale zkušenost mám kladnou, šla jsem tam, abych otěhotněla a to se povedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
17.5.16 13:52

@AnastazieB A mohu se zeptat, jestli jsi byla v Praze?…potřebuji znát právě jméno nějakého fyzioterapeuta který je dobrý… :) děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
17.5.16 13:59

Ahoj, byla jsem na tom pred 4 rokama u sportovni fyzioterapeutky. Hned dalsi cyklus jsem otehotnela. Mela jsem cca 10 let stary uraz bez vyraznych bolesti. V loni v zari jsem to (2 letech snazeni) zkusila znova a jsem stale „bez nasledku otehotneni“. Jinak vseobecne doporucuji napred pravidelne cviceni mojzisove metody a pak az mobilizace kostrce. Pry bez tech podpurnych cviku to nema valneho vysledku… Drzim pesti, at ti to pomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
17.5.16 14:06

@len008 děkuju moc. A v Praze jsi náhodou nebyla…nebo neznáš někoho dobrého…Já jsem cvičila i několik měsíců hormonální jógu, ta mi ale k ničemu nedopomohla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12072
17.5.16 17:40

Mohu doporučit Monada na Praze 8, mrkni na net. Dělají tam fyzioterapie a mobilizaci kostrče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9344
17.5.16 17:41

Já jsem byla v Arthrocentru, Praha 10.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
17.5.16 20:31

@Martrich @AnastazieB děkuju za informaci a jak často jste tam chodily a jak vám to pomohlo?…cenově to bylo přijatelné? děkuji moc za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9344
17.5.16 21:22

@juc777 v vArthrocentru to bylo na pojišťovnu, neplatila jsem nic, ani jsem neměla žádanku, šla jsem tam sama od sebe.
Už si to moc nepamatuju, jak to probíhalo, poprvé mě prohlídla dr. a „předepsala“ mi schůzky s rehabilitační sestrou. Ta mě pak naučila správně provádět cviky. Pak jsem vždycky pár týdnů cvičila a šla na kontrolu (dohromady asi 2 měsíce), pak mi udělala tu mobilizaci a za 4 dny jsem otěhotněla (mob. se vždy dělá v první fázi cyklu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
17.5.16 22:19

@AnastazieB Super, děkuju moooc za informace. Mrknmu na to. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
7.7.16 14:43

Ahoj holky, máte kontakt na někoho dobrého, kdo cvičí mojzisovku v české lípě? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama