Mobilní tarif - pro děti

11691
8.5.21 08:45

Mobilní tarif - pro děti

Jaké máte mobilní tarify pro děti na 1.stupni ZŠ? Co vám přijde nejlepší, nejvýhodnější? Máte nějaké výhody díky svým tarifům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53843
8.5.21 09:37

Od Vodafonu máme všichni i děti tarif.
To má manžel nějaký smluvní tarif od firmy, kde pracuje. Takže pod sebou má téměř celou rodinu. Dětem to vychází nějak 50,–/ jeden telefon měsíčně. Dvě starší mají tel. s tarifem, prvňák teprve tel. dostane. Nechci, ať mají kredit. To měla nejstarší a vždy to propadlo. Takhle mají i Messenger k dispozici, ať mi napíši tam. Takže pak i nejmladší se přidá a bude mít stejný tarif, jak mají holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11691
8.5.21 11:09
@Kelsey píše:
Od Vodafonu máme všichni i děti tarif.
To má manžel nějaký smluvní tarif od firmy, kde pracuje. Takže pod sebou má téměř celou rodinu. Dětem to vychází nějak 50,–/ jeden telefon měsíčně. Dvě starší mají tel. s tarifem, prvňák teprve tel. dostane. Nechci, ať mají kredit. To měla nejstarší a vždy to propadlo. Takhle mají i Messenger k dispozici, ať mi napíši tam. Takže pak i nejmladší se přidá a bude mít stejný tarif, jak mají holky.

Tak 50 Kč měsíčně by mi taky přišlo fajn. Pro začátek jsem koupila předplacenou kartu, ale to fakt nebyl dobrý nápad. Kolik mají data? Chci, aby dítě volalo rodičům, babickam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
8.5.21 11:15

@Sára 1 Já se s dovolením přidám, taky zatím máme jen předplacenou kartu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11691
8.5.21 11:34
@Dadda8 píše:
@Sára 1 Já se s dovolením přidám, taky zatím máme jen předplacenou kartu.

Jak je to s předplacenou kartou? Má nějakou platnost ta částka a pak to vynulují? Musí se dobít nějaká minimální částka, aby se platnost prodloužila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14959
8.5.21 11:37
@Sára 1 píše:
Jak je to s předplacenou kartou? Má nějakou platnost ta částka a pak to vynulují? Musí se dobít nějaká minimální částka, aby se platnost prodloužila?

To záleží na operátorovi. Lepší by bylo podívat se přímo na konkrétní produkty.
Jinak pro děti name tarify. Máme je přes zaměstnavatele, takže parametry a cena jsou pro tebe absolutně nerelevantní, protože tuto nabídku na trhu nenajdeš. Pokud platíš tarif, zeptej se svého operátora na možnosti. I zde může mít každý jiné nabídky podle typu uzavřené smlouvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11691
8.5.21 11:42
@nozu píše:
To záleží na operátorovi. Lepší by bylo podívat se přímo na konkrétní produkty.
Jinak pro děti name tarify. Máme je přes zaměstnavatele, takže parametry a cena jsou pro tebe absolutně nerelevantní, protože tuto nabídku na trhu nenajdeš. Pokud platíš tarif, zeptej se svého operátora na možnosti. I zde může mít každý jiné nabídky podle typu uzavřené smlouvy.

Mě i zajímá, kolik kdo platí a za co, i kdyz takové podmínky mít nemůžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4711
8.5.21 11:44

My máme celá rodina od čezu. 2 dospělí, 2 děti, cca 700,– za všechny. Manžel má i data. Já a děti ne. Témeř všude je dostupná wifi. Já s manželem mám neomezený tarif, děti mají tarif,, co provolají, to se zaplatí,, ale to je fakt mininum, protože jedou na watsappu. Mrkni jim na nabídku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53843
8.5.21 11:48
@Sára 1 píše:
Tak 50 Kč měsíčně by mi taky přišlo fajn. Pro začátek jsem koupila předplacenou kartu, ale to fakt nebyl dobrý nápad. Kolik mají data? Chci, aby dítě volalo rodičům, babickam.

To nevím, kolik mají dát. Je to limitované. Manželovi průběžně chodí SMS, kolik mají spotřebováno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
8.5.21 11:52

@Sára 1 Ano, dcera má Vodafone a kredit platí myslím necelý rok, pak musíš dobít. Ale v pohodě to provolá, i když teď byla doma, tak s holkama jely spíš přes Skype nebo Teamsy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3160
8.5.21 13:49

Máme všichni u T-Mobile ty neomezené ( máme od nich aj TV a net )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4824
8.5.21 13:54

@Sára 1 u T-mobilu je to stejně platnost kreditu je 1 rok, pak propadne celá sim karta, je nutné opět dobít min 200kč. Syn to tak zatím má a není problém, volává a píše si s kamarády přes what up (či jak se to píše nejsem angličtinář :oops: ), doma využívá wifinu a ven data nepotřebuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53843
8.5.21 14:05

Mi by teda to dobíjení kreditu a hlídání peněz s.alo. Ještě tak hlídat 3× mobil. Jezdím v běžném režimu do školy, děcka chodí na kroužky, chodí sami ven. Potřebuji, ať jsou mobilní stále, když jsme každý jinde a to znamená i přístup na Messenger. Myslet na to, že už mají posledních pár korun a je třeba to dobít.
To je nepohodlné, otravné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9976
8.5.21 15:39

Syn (10) má normální kredit Tmobile, data nemá. Nevolá, když mi chce zavolat, tak mu to položím a zavolám od sebe. 200Kč mu vydrží několik měsíců. S kamarádama si občas volá nebo píše před whatsapp doma na wifi. Teď číhám na akci Tmobile na data 12GB na rok za 500Kč. To mu bude stačit, aby mohl být i venku online a třeba psát na whatsapp.

Tarif jsem žádný nízký nenašla a 300/měs odmítám platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64315
8.5.21 17:12

@Sára 1 O2 family a základní tarif za 99 Kč.. Tuším ffmini, pokud ho neprejmenovali.. Klukovi to stačí a teď a to mu bude 15.. Má bloknute prémiové služby.. A pohoda

Příspěvek upraven 08.05.21 v 17:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat