Moc bychom si přáli holčičku, máte nějaké rady?

37
5.4.16 09:39

Moc bychom si přáli holčičku,máte nějaké rady?

Zdravím všechny budoucí i současné maminky. Vím, že některé z vás mě za tento dotaz ukamenují, ale i přesto to zkusím :)
Brzy se chceme s manželem začít snažit o miminko, chtěli bychom jedináčka a oba bychom si moc přáli holčičku, přečetla jsem si pár „zaručených“ rad, jak na to, ale spíš by mě zajímaly konkrétní zkušenosti vás, které mají holčičku nebo ji čekají.
Ano, pokud to bude chlapeček, budeme šťastní a budeme ho milovat stejně jako holčičku, hlavně, aby bylo mimi zdravé, ale i přesto bychom si moc přáli princeznu :)
Poradíte, prosím, z vlastní zkušenosti, co udělat pro holčičku?
Moc děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3399
5.4.16 09:42

Tak to si poslechnu nějaké rady..taky do budoucna bychom chtěli holčičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71528
5.4.16 09:44

@Caitynka Nic, protože to stejně nijak neovlivníš… krom umělého oplodnění někde v zahraničí, kde zjistí pohlaví před zavedením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22602

Radu nemám, resp. zaručených rad jsou tu plné diskuse, stačí mrknout. Ale zeptej se @lear, to je odbornice na slovo vzatá :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3304

Musíte sexovat za úplňku, hlavy směrem na jih a ještě se u toho modlit. Ale šance je jen 50%! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15548
5.4.16 09:47

@Caitynka Já se prostě rozhodla, že první bude kluk a druhé holka a ono to tak vyšlo. Já si to nepřála, já byla prostě neomylně přesvědčená, že to tak prostě bude :lol: Radu nemám, je prý vyšší šance před ovulací (holčičí spermie prý přežívají déle), ale ani to není zaručená rada. Tak teď jen věřit, že chlap „umí dělat holky“ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11514
5.4.16 09:49

Musíte sexovat v sudý den a stříkat doprava… :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4940
5.4.16 09:54

@Caitynka Sex před ovulací, spermie starší víc jak 3dny, stravovat se podle knihy holka nebo kluk, lunární kalendář ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15534
5.4.16 09:59

No já manželovi řekla, ze chci tři kluky, tak ať se kouká snažit :mrgreen: zatím to vychází - na cestě je druhy. Takže musíš namotivovat muže :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
5.4.16 10:03
@xantipi píše:
Musíte sexovat v sudý den a stříkat doprava… :jazyk:

Vidis to a kdyz jsme s muzem delali holcicku, tak rikal ze to delal na lichy pocet šťouchu a posledni s vystrikem do leva… :think: :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
maminka201
5.4.16 10:03

SEX JSME MĚLI SKORO KAŽDÝ DEN,
KOLEM OVULACE POŘÁD,
SEX BYL ZE ZADU A PO NĚM JSEM LEŽELA 10-15MIN.NA BŘÍŠKU,
POKAŽDÉ SE ZADAŘILO A DOKONCE I TY VYSNĚNÉ HOLČIČKY. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
maminka201
5.4.16 10:04
  • Nahlásit
  • Citovat
22602
5.4.16 10:09
@smurfka píše:
Vidis to a kdyz jsme s muzem delali holcicku, tak rikal ze to delal na lichy pocet šťouchu a posledni s vystrikem do leva… :think: :nevim: :mrgreen:
živě si dovedu představit chlapa, jak při sexu odpočítává :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
5.4.16 10:13
@pe-terka píše: živě si dovedu představit chlapa, jak při sexu odpočítává :mrgreen:

No pokud to delal, tak samo jen v duchu :jazyk: ale je fakt ze kdyz jsem sla na prvni utz tak se mala usadila na leve strane…tak nevim :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
5.4.16 10:13

Ja myslim, ze to jsou jen povery a vse je to jem nahoda :) Rika se, ze mimo ovulaco holka(my tak pocali chlapecka) a v ovulaci kluk (a to jsme pocali holcicku :D Nech to na osudu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama