Moc dlouhé krvácení po samovolném potratu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RomanaNN
Stálice 70 příspěvků 11.02.17 03:05
Moc dlouhé krvácení po samovolném potratu

Ahojky. Jsem po druhém samovolném potratu. První v říjnu 2016 v 7tt, vše v pořádku, bez revize. Letos v lednu bohužel nevyšel druhý pokus. Musela jsem do nemocnice, embryo se neudrželo ani infuzemi. Dostala jsem injekci na vyvolání děložních stahů a druhý den jsem šla domů. Už je to ale přes tři týdny, kdy pořád krvácím. Krvácení po potratu po týdnu sice přestalo, ale za pár dní začalo znovu…jenže mi přijde, že je takové jiné, než normální menses nebo po potratu. Pokud ležím, sedím, spím a nic nedělám, neobjeví se ani kapka. Jakmile jedu na kontrolu, nákup, tak začnou docela dost silné bolesti břicha, jako při hooodně silné MS a objeví se krvácení, čerstvá světle červená krev a po chvilce asi tak 0,5cm sraženiny. Jakmile si sednu nebo lehnu, po pár minutách se to hned zklidní a opět ani kapka. Dnes mi na UTZ doktorka objevila cystu na pravém vaječníku (o levý jsem už přišla v 16 letech také díky cystě, dermoidální). Docela mě ten vaječník bolí, stejně jako při ovulaci. Prý je to vše v pořádku a normální, HCG klesá…možná jsem prý trochu prostydla a dostala jsem antibiotika, i proti zánětu. Jsem z toho všeho už na nervy. Máte s tímhle stavem po potratu zkušenost? Nechápu to krvácení i při sebemenší námaze (vaření, nákup, venčení psa), pořád se snažím ležet a odpočívat, ale něco málo taky dělat musím…navíc mám strach i o ten poslední vaječník. :,(

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >