Reklama

Moc hodný přítel a kamarádce to vadí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monika.hirs
Nováček 8 příspěvků 15.01.18 22:20
Moc hodný přítel a kamarádce to vadí....

Ahoj, nepíšu za sebe, ale za kamarádku. Má problém a myslí si, že je divná, když řeší následující problém. Kamarádka je rozvedená, vždycky měla smůlu na muže, spíš přitahuje sobce. A když už konečně narazila na chlapa, který by ji na rukou nosil, je až moc hodný, tolerantní, v pohodě, neumí se s tím srovnat, prý je hodný až moc. Abych ji trochu omluvila, mně přijde docela nudný, moc nemluví. Vím, že se jí líbí vysocí muži a tenhle má 168 cm. Což jí taky vadí. A v neposlední řadě jí vadí, že je nudný i v sexu a má malý, prý opravdu malý penis. Takže se v tom plácá a neumím jí poradit, v tom se ani radit nedá. Řeší dilema, buď jistý klidný, ale nudný život s hodným chlapem nebo čekat v nejistotě a neví na koho…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39669 příspěvků 15.01.18 22:26

@Monika.hirs když je tam tolik ale tak at s ním není ne? Pokud už ted je tam plno věcí co jí vadí a on nezmění tak škoda času ;)

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 15.01.18 22:26

8o 8o Chudák chlap.. Tak ať si kamarádka porodí černocha ten ho malého mít nebude :lol:
Víš co se říká i s malým kašpárek můžeš zahrát velké divadlo :P

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 15.01.18 22:29
@Monika.hirs píše:
Ahoj, nepíšu za sebe, ale za kamarádku. Má problém a myslí si, že je divná, když řeší následující problém. Kamarádka je rozvedená, vždycky měla smůlu na muže, spíš přitahuje sobce. A když už konečně narazila na chlapa, který by ji na rukou nosil, je až moc hodný, tolerantní, v pohodě, neumí se s tím srovnat, prý je hodný až moc. Abych ji trochu omluvila, mně přijde docela nudný, moc nemluví. Vím, že se jí líbí vysocí muži a tenhle má 168 cm. Což jí taky vadí. A v neposlední řadě jí vadí, že je nudný i v sexu a má malý, prý opravdu malý penis. Takže se v tom plácá a neumím jí poradit, v tom se ani radit nedá. Řeší dilema, buď jistý klidný, ale nudný život s hodným chlapem nebo čekat v nejistotě a neví na koho…
šmarjá a proč s ním tedy je? však na něm nevidí nic pozitivního.. malej hodnej s malým penisem… co dál?

Limi123
Závislačka 3298 příspěvků 15.01.18 22:30

Shrnuto: kamaradka si nasla muze, co se ji nelibi fyzicky ani povahove. Ma s nim zustat?

Toto tema je asi zase nejaka provokace, ne? :-)

terien
Echt Kelišová 7686 příspěvků 15.01.18 22:33
@Petruna21 píše:
8o 8o Chudák chlap.. Tak ať si kamarádka porodí černocha ten ho malého mít nebude :lol:
Víš co se říká i s malým kašpárek můžeš zahrát velké divadlo :P

To se ale jenom říká, je to výmysl neobdařených mužů

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 22:33

Když jí na začátku vadí tolik věcí, časem to bude horší. Řešila jsem něco podobného, nakonec vztah po jedné smutné události skončil a já si vyčítala, že jsem s ním ztrácela čas. Potom jsem potkala super chlapa, na kterém mi nic nevadilo a patříme k sobě už několik let.

tronelka
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 15.01.18 22:35
@Monika.hirs píše:
Ahoj, nepíšu za sebe, ale za kamarádku. Má problém a myslí si, že je divná, když řeší následující problém. Kamarádka je rozvedená, vždycky měla smůlu na muže, spíš přitahuje sobce. A když už konečně narazila na chlapa, který by ji na rukou nosil, je až moc hodný, tolerantní, v pohodě, neumí se s tím srovnat, prý je hodný až moc. Abych ji trochu omluvila, mně přijde docela nudný, moc nemluví. Vím, že se jí líbí vysocí muži a tenhle má 168 cm. Což jí taky vadí. A v neposlední řadě jí vadí, že je nudný i v sexu a má malý, prý opravdu malý penis. Takže se v tom plácá a neumím jí poradit, v tom se ani radit nedá. Řeší dilema, buď jistý klidný, ale nudný život s hodným chlapem nebo čekat v nejistotě a neví na koho…

Tak kamaradce asi nevadi, ze je hodny, ale ze je nudny a nelibi se ji, ne? To uz jsou dost zavazne duvody proc s nim nebyt. Snad to nebude posledni chlap na svete.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 15.01.18 22:37
@Monika.hirs píše:

Tak ať si najde zlého muže, který na ní bude řvát a bude spokojená.

Markéta80
Hvězda diskuse 39669 příspěvků 15.01.18 22:40

@Petruna21 a říká to kdo :mrgreen:? Pokud ho má fakt malýho jako že hodně malýho tak asi důvod proč je sám :? Ale jí toho vadí víc tak blbost v takovém vztahu zůstávat :?. Péro se už nezvětší, on nevyroste, povaha se nezmění…

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 15.01.18 22:42

@Markéta80 Tak jasně :) ale v tom případě nechápu že s ním vůbec něco začínala když už má teda ráda vysoké chlapy a začala chodit s malým tak už to mi přijde jako divné :roll:

Russet
Extra třída :D 10974 příspěvků 15.01.18 22:44
@Petruna21 píše:
@Markéta80 Tak jasně :) ale v tom případě nechápu že s ním vůbec něco začínala když už má teda ráda vysoké chlapy a začala chodit s malým tak už to mi přijde jako divné :roll:

Protože konečně našla hodného. A zas má problém. Takové ženské by měly radši zůstat samy.

Markéta80
Hvězda diskuse 39669 příspěvků 15.01.18 22:47

@Petruna21 no právě, jen mínusy, to nemá cenu a jestli už od začátku špatný sex tak je lepší pro oba to ukončit :?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 15.01.18 22:49
@Russet píše:
Protože konečně našla hodného. A zas má problém. Takové ženské by měly radši zůstat samy.

Jo to máš pravdu než aby byla ráda jaký je :roll:.. Tak hlavně že si stěžuje že vždy narazí na šmejdy ;)

@Markéta80
To určitě :) ale co nejrychleji a netahat ho jakou dobu za nos :)

Markéta80
Hvězda diskuse 39669 příspěvků 15.01.18 22:52

@Petruna21 třeba je ráda že neni sama ale vnitřně ví že to nemá cenu :?. Ukončila bych to hned, vlastně bych vůbec nezačala vztah kdyby tam bylo tolik pro mně ale :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >