Moc jí uspávám? Obrací režim?

493
9.6.15 07:21

Moc jí uspavam ? Obrací režim?

Holky prosím o radu mám 3 týdenní miminko. Přes den jsme skoro pořád venku mám ještě batole. Když se probudí přebalim na kojím trošku si pohrajem a jdem do kočárku. Chvíli v kočárku kouká, ale jak jezdím za chviličku usne. Kocarek pak stojí když uvidím, že se jakoby probouzí Zábřehu s kočárkem a spí dal většinou spí tak 2,5 hodiny. Pak jdem domu něco uděláme většinou je vzhůru tak 1-1,5h a pak ji dam do proutěného koše a buď usne sama nebo ji pvozim a zas spí tak 2-2,5h pak zase vzhůru. Problém je, ale v noci. Potichu a skoro potmě na kojím a přebalem a pak nic. Položím a ona tam pořád kuci, protahuje se.. Cca od půlnoci do 2. Pak usla. Mezi tím jsem ji párkrát vytáhla. Po té 2 hodině jak usla spala asi ani ne hodinu a zase to stejně. Vstávání jsme v 5 (probudila starsi). A o půl 6 už brečela. Bylo vidět, že je nevyspana.. Myslíte, že spí přes den moc? Co s tou noci? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56906
9.6.15 07:25

@veruka85 spí normálně, jako 3týdenní mimino. Chceš po ní věci, na které ještě není stavěná. Ze začátku je běžné, že se děti budí i v noci. VYdrž, časem se to upraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.15 07:27

3 týdenní miminko je záhul i bez dalšího batolete. Ten denní režim se časem upraví. V noci bych ji z postýlky nevytahovala, ať si zvykne na to, že v noci se spí. Nám pomohlo přestěhovat postýlku mimo ložnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15419
9.6.15 08:26

@veruka85 mne prijde, ze pres den spi normalne. Mne kluk takhle nikdy vic jak hodinu vzhuru nevydrzel a pak spal 3-5hod v kuse. Ale on teda spal i celou noc. A ted, jak je starsi, taky se budi a vypada, ze by si chtel v pul treti hrat a vstavat. A to uz spi pres den daleko min. To se upravi si myslim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
9.6.15 09:04

Spi jak ma, to je normalni. syn byl extrem. spave dite, musela jsem ho na kojeni budit, jinak by se prospal az k vyhladoveni. pokud se ti v noci vrti, zrejme chce k tobe, tak pokud to nemas v zakazanych vecech vem si ji k sobe a budete mit klid cela rodina ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama