Moc se bojím, že umřu

Bambulka19
26.12.19 08:48

Moc se bojím že urmu

Bojím se moc strašně moc :,(
Už asi 5 dní mám malý množství krve ve stolici ale už od porodu tj.rok mám hleny ve stolici někdy víc někdy míň někdy vůbec :( už sem měla hemeroid a krvácelo to taky pak praskl a až do teď tam.krev nebyla teď tam jsou zase ale už nevěřím že je to z nich koukala.jsem zrcatkem a zkoušela tlačit jako bych byla na velký začalo lézt něco červeného asi konečník nevím a vyšlo trochu žlutého hlenu s krví :( nevím co mám dělat moc se bojím že je to rakovina ;(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1837
26.12.19 08:52

Hlavně klid. Nemysli na nejhorší, je milion jiných věcí, co to může být. Hlavně si zajdi k doktorovi, nebo tě psychika zničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6160

Ze by navsteva lekare?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13261

No a jít k doktorovi tě nenapadlo? :nevim: Pokud nevíš proktologa, tak praktik a ten ti doporučí ke komu jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bambulka19
26.12.19 08:54

Nezvládnu to už 3 roky se strašně bojím ty nemoci a nezvládnu si vyslechnout tohle pane bože :,( tolik se bojím :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 08:56

Prosimtě, uklidni se. Na 99% rakovinu nemáš. Mě konečník krvácel, že si to neumíš představit po porodu, po velké potřebě to odkapávalo. Měla jsem anální trhlinu, byla jsem na proktologii a pomohl mi hemagel. Rodila si normálně? Ten “konečník” jak píšeš, to může být jakoby povolená stěna jak si tlačila, mám to samý a mám to málo, ničemu to nevadí. Nechci zacházet a popisovat nějaký extra detaily ale je to vyzkoušené i při hrátkách v posteli. Hoď se do klidu a zítra si zavolej na proktologii a objednej se tam.
Anonym, z pochopitelnýho důvodu, prosím ponechat.

• Citovat
  • Nahlásit
Bambulka19
26.12.19 08:58
@Anonymní píše:
Prosimtě, uklidni se. Na 99% rakovinu nemáš. Mě konečník krvácel, že si to neumíš představit po porodu, po velké potřebě to odkapávalo. Měla jsem anální trhlinu, byla jsem na proktologii a pomohl mi hemagel. Rodila si normálně? Ten “konečník” jak píšeš, to může být jakoby povolená stěna jak si tlačila, mám to samý a mám to málo, ničemu to nevadí. Nechci zacházet a popisovat nějaký extra detaily ale je to vyzkoušené i při hrátkách v posteli. Hoď se do klidu a zítra si zavolej na proktologii a objednej se tam.
Anonym, z pochopitelnýho důvodu, prosím ponechat.

Ano rodila jsem normálně ale už před rokem :(

• Citovat
  • Nahlásit
3311
26.12.19 09:04

Rakovinu nemáš zajdi k mudr je to tim porodem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7891
26.12.19 09:08
@Bambulka19 píše:
Nezvládnu to už 3 roky se strašně bojím ty nemoci a nezvládnu si vyslechnout tohle pane bože :,( tolik se bojím :,(

Ty jsi dobrá hysterka 8o…a pohodlná k tomu, že jsi ještě nebyla u lékaře.. a představ si, že hemeroidy má každý druhý člověk, někoho obtěžují, jiné ne. Ale pokud se budeš takto stresovat s každým problémem, tu rakovinu si nakonec uženeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
26.12.19 09:13

@Bambulka19 vnitřní hemeroid neuvidíš zrcátkem prosimtě, na to se musí kouknout lékař anoskopem :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1485
26.12.19 09:22

Pokud by jsi měla rakovinu, tak za ty tři roky by jsi to poznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Bambulka19
26.12.19 09:27

@Lynx.lynx a vnitřní hemeroid dělá hlen a krev?..cítila bych ho pohmatem? Kdybych tam sahla

• Citovat
  • Nahlásit
394
26.12.19 09:42

Nepřivolávej si hned to nehorší. Halvu vzhůru a jdi k doktorovi. Tohle čekání a hádání, co by to ta mohlo být, tě akorát vystresuje a zlomí víc, než kdybys na férovku zjistila, co to skutečně je. A navíc to může být něco „banálního“ a ty si už vystrojuješ pohřeb. Klid. Jdi k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.12.19 09:48

Tak se smiř s tím, že máš rakovinu a běž si jen pro potvrzení. Jaká to bude úleva, až zjistíš, že máš brát Detralex, mazat dobovou kůru a dostavit se na nějakou „kosmetickou“ operaci, nebo tak něco. Taky jsem měla podobný problém, asi to vypadalo i hůř, než to tvoje, šla jsem k doktorovi a ejhle, vlastně stačila nakonec probiotika a vláknina.

• Citovat
  • Nahlásit
24962
26.12.19 09:55
@Bambulka19 píše:
Nezvládnu to už 3 roky se strašně bojím ty nemoci a nezvládnu si vyslechnout tohle pane bože :,( tolik se bojím :,(

s největší pravděpodobností jde o hemoroidy…Pocituješ v té oblasti bolest, hlavně při tlačení na velkou nebo při hormonálních změnách (menses, ovulace…)? Máš problémy se zácpou? Pro začátek se poptej obvodní nebo i na gyndě, při vyšetření vidí i konečník a vyhřezlý hemoroid pozná…Je možné, že by ti ulevily i koupele, masti a Detralex, ne vždy se musí hned operovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat