Moc tenký zápěstí a hodinky

14.8.20 20:47

Moc tenký zápěstí a hodinky

Zdravím vás, snad nevadí když to sem dávám ale nevím koho se zeptat ???? koupila jsem si fitness naramek samsung galaxy fit a problém je že i když to zapnu na poslední dírku jakože nejvíc utahlý tak stejně je to docela volný, protože mám hrozně hubený zápěstí :roll: napadlo mě že bych si tam dírku udělala sama ale jelikož je to z tvrdý gumy tak nevím jak a radši to sama nebudu dělat :) myslíte si že by mi to mohli udělat v obchodě kde se prodávají jen hodinky? A nebo to nikde neudělají? Děkuju za odpověď…jinak dětský náhradní náramek na tohle není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13734
14.8.20 20:56

@Žirafka15 sama bych do toho nehrabala, ta guma ti praskne. Ja mam galaxy gear fit 2 ale vim ze jsem si musela koupit velikost S a i tak je mam na 2 nejkratší dírku. Zápěstí mam cca 14cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1172
14.8.20 21:29

Rozhodně bych tam dirku nedělala sama. Určitě jde dokoupit menší pásek. Já mám teda Garminy a ty mají dikybohu dírky až do konce pasku… Zápěstí mám něco pod 15 cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
819
14.8.20 21:45

A neprodávají přímo menší pásek? U Samsungu by mě to překvapilo, že by to neměli… Jinak teda já mám no-name z AliExpressu, a dírky to má i na 12 cm. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.8.20 21:49

@listento bohužel ne :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
14.8.20 22:32

Zkuste nějaké brašnářství nebo opravnu obuvy.. Někde kde se pracuje s kůží.. mají takovou vyrázečku a dírku udělají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama