Reklama

Moc toužím po dítěti, přítel je neplodný

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 13:49
Moc touzim po diteti, pritel je neplodny

Pritel nechce darce a mam strach ze uz dite mit nebudu.Uz cekam dlouhe 4 roky. Myslite ze udelat si dite po tajnu s jinym je zlocin? Uz jsem fakt zoufala.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 08.02.18 13:50

Tak když je neplodný stejne bude jasné, ze není jeho ne?

maminka189
Kelišová 5246 příspěvků 08.02.18 13:51

A jak vis ze je neplodny?

susanie
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 08.02.18 13:51

Tak pokud sám ví, že je neplodný, jak mu pak vysvětlíš, že jsi těhu??Pokud teda dárce odmítá, nezlob se, ale je to sobec. :roll:

Markéta80
Hvězda diskuse 39665 příspěvků 08.02.18 13:52
@Anonymní píše:
Pritel nechce darce a mam strach ze uz dite mit nebudu.Uz cekam dlouhe 4 roky. Myslite ze udelat si dite po tajnu s jinym je zlocin? Uz jsem fakt zoufala.

Tak se rozejděte, co jiného radit. Osobně se mu nedivím že nechce dárce ale pokud si dítě uděláš podvodem tak co myslíš že udělá? On nemá žádné spermie, nulová šance nebo odmítá i IVF?

truelly
Závislačka 2712 příspěvků 08.02.18 13:53

Je to jen přítel, ne manžel. Takže proč s nim zůstává, když chceš dítě a on je mít nemůže? Kolik je ti let?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.18 13:55
@Tichošlápek píše:
Tak když je neplodný stejne bude jasné, ze není jeho ne?

Ma velmi malo spermii takze by to byl zazrak ale neni to vyloucene. Takze verit mi muze ze to mam s nim.

terinka4444
Hvězda diskuse 67180 příspěvků 08.02.18 13:56

No pokud to odmítá řešit a odmítá dárce, tak bohužel. Našla bych si jiného partnera.

terinka4444
Hvězda diskuse 67180 příspěvků 08.02.18 13:56
@Anonymní píše:
Ma velmi malo spermii takze by to byl zazrak ale neni to vyloucene. Takze verit mi muze ze to mam s nim.

A kolik IVF máte za sebou?

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 08.02.18 13:57
@Anonymní píše:

Vykaslala bych se na to a navrhla mu uměle oplodnění. Pokud by to odmítl, tak dítě asi nechce a hledala bych jiného partnera. Touha po dítěti nezmizí

susanie
Zasloužilá kecalka 945 příspěvků 08.02.18 13:57

To snad ne..To dokážeš pak žít s tím, že jsi mu lhala??? :roll: Pokud nějaký procento je, tak nechápu, proč nepodstoupíte IVF?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16618 příspěvků 08.02.18 13:57
@Anonymní píše:

to je úplně to nejhorší co bys mohla udělat.

markyj
Závislačka 4043 příspěvků 08.02.18 13:58

Zakladatelko, partner je podle mě sobec :nevim: manželé nejste, děti nemáte, takže pokud by nezměnil názor nebo nenavrhl jiné řešení, které by pro něj bylo přijatelné tak já bych vztah ukončila. Dobrovolně bezdětná bych žít nechtěla.

Uživatel je onlineMia5
Povídálka 49 příspěvků 08.02.18 13:59

Pritel taky nechce pokracovat v navstevach CARu. A ikdyz po diteti neskutecne touzim, tak se s nim rozchazet nebudu. Naopak, budeme se brat. Protoze vim, ze druheho takoveho skveleho chlapa uz bych nemusela potkat. A nikdo mi nezaruci, ze dalsi chlap bude plodny. Pokud jsi shopna se nechat tajne oplodnit jinym, musis pocitat s tim, ze jednou muzes skoncit s ditetem uplne sama

Therushka
Kecalka 441 příspěvků 08.02.18 13:59
@Anonymní píše:

Pokud nějaké má, nejde IVF?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >