Moc upnutá na vztah

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 22.03.18 17:56
moc upnutá na vztah

Ahoj, tak ve zkratce.. :-) potřebuji se vypovídat, už nevím, co se mnou..

Je mi 24 a konečně mám vztah, který si představuju. Mám chlapa (26 let), který je hodný, milý, reprezentativní, chová se ke mě slušně, všechno.. nemám si na co stěžovat vlastně. ALE je tu problém ve mě… tím, že předtím jsem měla nevyzrálé s prominutím blbečky, tak tenhle vztah si hrozně moc střežím.
Nutno ještě podotknout, že je ode mě 200 km a vídáme se jen o víkendech (v budoucnu se již budu stěhovat, je to dohodnuto) takže mi strašně moc chybí. A proto vyžaduji neustále kontakt. Píšeme si celé dny na messengeru, ale já jsem hrozně naštvaná, pokud mi třeba hodinu neodepíše (je v práci nebo se zakecá s kolegy). Ano vím, že je to můj problém, že ho tím přivedu akorát k šílenství. Snažím se to korigovat, a vypínat si taky přes den data, a hlídat se. Ale stejně potom nevydržím, a běžím se mrknout jestli neodepsal. Chudáka tím už asi přivádím k šílenství, když mu občas si postěžuju, že proč nepíše..
Další věcí je, že jsem moc upnutá na sex s ním. U předchozích mi bylo vceku jedno, kdy spolu spíme, protože jsme se viděli třeba každý den. Ale tady u něj to moc hrotím. Mám totiž větší potřeby než on. A myslím na to prakticky v jednom kuse, zatímco on ne. Takže s tímhle bojuji, místo abych si užívala chvilek s ním a mazlení, tak v jednom kuse myslím na to, kdy bude sex.. pak se akorat pohádáme, protože ho těma mojima narážkama odradím.
Myslím, že je to zapříčeněno mojim malým sebevědomím, přitom si nemyslím, že bych byla ošklivá, o chlapy tak nějak nouze nikdy nebyla.. A proto si snažím pořád dokazovat, že ho přitahuju..
Jo a o žárlivosti ani nemluvím :lol: :lol: (ale to je on taky, v jisté míře).

Nevím no, už jsem ze sebe zoufalá, nechci o něj přijít mojí blbostí. On je takový kliďas, nic ho moc nerozhodí. Čekám odpovědi typu, že jsem blbka a že bych měla ze sebou něco dělat. Už jsem uvažovala i nad psychologem. :nevim: :nevim:

Jinak hezký večer všem :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 22.03.18 18:04

@Misha666 No myslím, že sis odpověděla sama :) Čekám odpovědi typu, že jsem blbka a že bych měla ze sebou něco dělat.

Najdi si svojí zábavu, kamarádky a nech mu taky volnost. Chlap nepotřebuje stíhačku za zadkem, ale sebevědomou ženu, která se bez něj taky obejde. Jakmile začneš moc tlačit na pilu, tak tě za chvíli odkopne.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18724 příspěvků 22.03.18 18:06

Jak dlouho spolu jste? Vzpomínám že v tom věku 20+ jsem byla taky taková. Ale je to fakt zbytečné, chlap z tebe musí být na nervy.

pikola
Neúnavná pisatelka 18562 příspěvků 22.03.18 18:07

Když to vezmeš, podvádět tě může i když ti bude každých 10 minut psát a sex s tebou bude mít 5× denně. Zvolni, nebo ho tím od sebe odeženeš, nech ho taky chvíli se snažit, netlač tak na pilu.

klenott
Kecalka 254 příspěvků 22.03.18 18:08

Urcite vyhledej psychologa. Musis se naucit mit rada sama sebe. Takhle to muze dopadnout tak, ze ho od sebe akorat odezenes.. A ver mi, bude to jenom horsi. Mluvim z vlastni zkusenosti.

vertunka
Závislačka 4154 příspěvků 22.03.18 18:08

Hele dej si fakt voraz. Protoze tohle me delat chlap, tak ho honem rychle poslu do obehu.

Najdi si konicka, chod do fitka/bazen nebo neco podobne at prijdes na jiny myslenky.

klenott
Kecalka 254 příspěvků 22.03.18 18:09

@Misha666 jo a tipuju, ze vztah s vlastnim otcem nic moc, co?

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 22.03.18 18:10

@klenott to právě vůbec, máme super vztah no :)
@vertunka koníčky já mám, pracuji do 3 na základní škole, poté chodím cvičit, s kamarádkami.. spíš bude problém prostě jinde

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 22.03.18 18:11

@andelka83 7 měsíců :)

klenott
Kecalka 254 příspěvků 22.03.18 18:11

@Misha666 Tak bude pricina nekde jinde, ale kazdopadne mas sebvedomi na nule.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 22.03.18 18:12

Podvádět tě může kdykoli, i kdyby chodil z práce hned domů za tebou :kytka:

Ano, dělej s tím něco, nebo ten hezký vztah zničíš. Já se takhle chovala jako náctileté tele… Pak jsem přišla na to, že mám taky nějakou cenu. Ale hlavně se cítím tak milovaná, že mě ani nenapadne řešit hadry. Je mi prostě fajn. Až s tímhle spokojeným vztahem jsem si uvědomila, že jsem vyváděla, žárlila jen z pocitu nejistoty…tehdy jsem si to nemyslela, ale to je z toho důvodu, že jsem opravdový spokojený vztah ještě neznala.

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 22.03.18 18:14

Chyba, chyba, chyba za kterou, jestli s timhle budes pokracovat i nadale, jednou zaplatis.Bud rada i kdyz jsi sama se sebou, bez nej. Uzivej si to a chvilky s nim ber jako dalsi plus do zivota ale ne jako nutnou potrebu.

andelka83
Neúnavná pisatelka 18724 příspěvků 22.03.18 18:15
@Misha666 píše:
@andelka83 7 měsíců :)

No, čekala jsem to. Já byla takhle otravná první rok. Brečela jsem když musel jít v neděli večer domů :lol: Dneska se tomu směju, sice jsem si ho ve 24 vzala, ale už jsme dávno rozvedení, nedalo se s ním žít a fungovat.
Hlavně uvidíš co udělá společné bydlení.

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 22.03.18 18:16

@andelka83 já brečela pokaždé, když jsem od něj odjížděla :D Teď už jsem přestat brečela, nějak sem to překonala, tak se teĎ diví, jestli je vše vpořádku :lol: :lol:

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 22.03.18 18:17

@radkka děkuji :) máte/máš pravdu..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Prázdniny Karly Šlechtové: Léto, kytičky a nová kérka!

Slunného počasí posledních dnů si užívají i čeští politici, například bývalá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama