Moc velký menstruační kalíšek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristyna167
Nováček 5 příspěvků 06.10.18 21:05
Moc velký menstruační kalíšek?

Ahoj holky, potřebuju radu :) koupila jsem si mentruační kalíšek značky Selena cup velikost M. Jsem po porodu. A ať se snažim jak chci protéká mi už jsem z toho hotová ???? a kdyz ho kontroluju přijde mi že na jedné straně mi vždy netěsní a přijde mi že je na mě moc velký. Nemá někdo zkušenost a co pomohlo? :)

Reakce:
Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 159 příspěvků 06.10.18 21:22

@Kristyna167 taky používám a abych zjistila jestli správně přiléhá tak ho zkusím jako by povytahnout aby se přichytil. A pokud nejde ani posunout tak těsní pěkně. Nebo maknout prstem a zkusit ho obkroužit jestli se rozvinul.

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 06.10.18 21:43

Zřejmě se uvnitř nerozvine tak jak by měl. Můžeš to zkusit zespodu, chytit a pootočit kolem osy. Ale mě třeba takto tekla meluna soft, kalíšek byl moc měkký a nerozvinul se, i kdybych si tam strčila obě ruce a zatleskala. Pořídila jsem verzi sport, která je tvrdší a v pohodě se rozvine, přitom velký je stejně.

Kristyna167
Nováček 5 příspěvků 06.10.18 21:44

@Amy_Farrah_Fow­ler to právě dělám a ani to mi nepomáhá :( když povytáhnu tak ho mám moc nízko prostě mi přijde že mi netěsní správně :(

Kristyna167
Nováček 5 příspěvků 06.10.18 21:46

@Helileli točím i několikrát dokola a stejně mi proteče :( a právě si myslím že je na mě moc velký. Ale radši se ptám na zkušenosti

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >