Moc velký menstruační kalíšek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristyna167
Nováček 10 příspěvků 06.10.18 21:05
Moc velký menstruační kalíšek?

Ahoj holky, potřebuju radu :) koupila jsem si mentruační kalíšek značky Selena cup velikost M. Jsem po porodu. A ať se snažim jak chci protéká mi už jsem z toho hotová ???? a kdyz ho kontroluju přijde mi že na jedné straně mi vždy netěsní a přijde mi že je na mě moc velký. Nemá někdo zkušenost a co pomohlo? :)

Reakce:
Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 169 příspěvků 06.10.18 21:22

@Kristyna167 taky používám a abych zjistila jestli správně přiléhá tak ho zkusím jako by povytahnout aby se přichytil. A pokud nejde ani posunout tak těsní pěkně. Nebo maknout prstem a zkusit ho obkroužit jestli se rozvinul.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 06.10.18 21:43

Zřejmě se uvnitř nerozvine tak jak by měl. Můžeš to zkusit zespodu, chytit a pootočit kolem osy. Ale mě třeba takto tekla meluna soft, kalíšek byl moc měkký a nerozvinul se, i kdybych si tam strčila obě ruce a zatleskala. Pořídila jsem verzi sport, která je tvrdší a v pohodě se rozvine, přitom velký je stejně.

Kristyna167
Nováček 10 příspěvků 06.10.18 21:44

@Amy_Farrah_Fowler to právě dělám a ani to mi nepomáhá :( když povytáhnu tak ho mám moc nízko prostě mi přijde že mi netěsní správně :(

Kristyna167
Nováček 10 příspěvků 06.10.18 21:46

@Helileli točím i několikrát dokola a stejně mi proteče :( a právě si myslím že je na mě moc velký. Ale radši se ptám na zkušenosti

Váš příspěvek
Reklama