Reklama

Moc velký menstruační kalíšek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristyna167
Nováček 5 příspěvků 06.10.18 21:05
Moc velký menstruační kalíšek?

Ahoj holky, potřebuju radu :) koupila jsem si mentruační kalíšek značky Selena cup velikost M. Jsem po porodu. A ať se snažim jak chci protéká mi už jsem z toho hotová ???? a kdyz ho kontroluju přijde mi že na jedné straně mi vždy netěsní a přijde mi že je na mě moc velký. Nemá někdo zkušenost a co pomohlo? :)

Reklama

Reakce:

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 123 příspěvků 06.10.18 21:22

@Kristyna167 taky používám a abych zjistila jestli správně přiléhá tak ho zkusím jako by povytahnout aby se přichytil. A pokud nejde ani posunout tak těsní pěkně. Nebo maknout prstem a zkusit ho obkroužit jestli se rozvinul.

Helileli
Závislačka 2870 příspěvků 06.10.18 21:43

Zřejmě se uvnitř nerozvine tak jak by měl. Můžeš to zkusit zespodu, chytit a pootočit kolem osy. Ale mě třeba takto tekla meluna soft, kalíšek byl moc měkký a nerozvinul se, i kdybych si tam strčila obě ruce a zatleskala. Pořídila jsem verzi sport, která je tvrdší a v pohodě se rozvine, přitom velký je stejně.

Kristyna167
Nováček 5 příspěvků 06.10.18 21:44

@Amy_Farrah_Fow­ler to právě dělám a ani to mi nepomáhá :( když povytáhnu tak ho mám moc nízko prostě mi přijde že mi netěsní správně :(

Kristyna167
Nováček 5 příspěvků 06.10.18 21:46

@Helileli točím i několikrát dokola a stejně mi proteče :( a právě si myslím že je na mě moc velký. Ale radši se ptám na zkušenosti

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >