Moc velký prsní nástavec Medela

6.4.21 14:50

Moc velky prsni nastavec Medela

Dobry den, mohl by mi nekdo prosim poradit co delat? Koupila jsem si prsni odsavacku medela swing(4500,–) a zjistila jsem, ze i nejmensi nastavec je na moji bradavku moc velky. Psala jsem do medely, odpovedeli mi, ze pro me reseni nemaji…Ja mam velka prsa(E),ale to prece nemusi nutne znamenat, ze mam bradavky jak palce.Mam normalne male bradvky o prumeru asi 1,5cm, to mi neprijde malo, ale medela ma nejmensi model 21mm, coz pry neni problem(podle instrukci) ani pro bradavky mensi nez 16mm, ale me po zapnuti odsavacky pristroj vtahuje i cca 1,5cm dvorce dokola. To je podle me spatne. Medela se ani nema k vyrobe mensich nastavcu a ani k navraceni penez. Poradi mi prosim nekdo, jestli mel nekdo z Vas taky male bradavky a normalne odsal mleko???Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1037
6.4.21 15:00

Já mám teda Harmony, ale pro mě fakt nebyl problém, když to vcuclo i ten dvorec, podle mě to ani jinak nebude odsávat, vždyť to dítě taky musí vcucnout dvorec, jinak se nenají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.4.21 15:48

Já jsem používala medelu a natahovalo to i kus dvorce okolo a problém jsem v tom tedy neviděla. Začala jsem ji používat už v porodnici s LP takto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3092
6.4.21 15:49

Vcuclo mi to půlku prsa a pohoda. Nemělo by to bolet, pokud teče mlíko, neřešila bych nic. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 16:17

Tak dekuji vsem za info.Ja jsem v 9.mesici, takze jsem ji zkousela je zapnout, ale tahat neco fakt ne :D
Snad to teda bude fungovat. Absolutne nechapu, proc medela dela 4 velikosti, ale vubec nepocita s tim, ze jsou treba zeny, ktere proste nemaji bradavky na krmeni slonu. Partner kdyz to videl, tak neveril ze ty velke nastavce nekomu pasuji, sam je na hoodne velka prsa a rikal, ze takove tedy nikdy nevidel :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
6.4.21 16:25

Hádám že v balení máš klasické M a to bylo úplně v pohodě. Prsa mám malá a rozhodně ne jako “na krmeni slonů” :roll: spíš mi přijde, že si myslíš že tam zajede jen bradavka ale to opravdu ne. Miminko ti taky nebude zuzlat jen bradavku ale i kousek dvorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.4.21 16:37

@Housenka2021 No v navodu je presnej nakres kam a jak az se ma nacucnout bradavka a co je v poradku a co uz ne a v mem pripade je to podle toho nakresu uz rozhodne v neporadku, takze kdyz jsem mluvila o prsou na krmeni slonu, myslela jsem tim velikost bradavek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1037
6.4.21 18:07
@diamondduck píše:
Tak dekuji vsem za info.Ja jsem v 9.mesici, takze jsem ji zkousela je zapnout, ale tahat neco fakt ne :D
Snad to teda bude fungovat. Absolutne nechapu, proc medela dela 4 velikosti, ale vubec nepocita s tim, ze jsou treba zeny, ktere proste nemaji bradavky na krmeni slonu. Partner kdyz to videl, tak neveril ze ty velke nastavce nekomu pasuji, sam je na hoodne velka prsa a rikal, ze takove tedy nikdy nevidel :think: :lol:

Já se taky na začátku lekla, že je to obří, ale myslím, že ti to fungovat bude :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat