Močení po operaci hemoroidů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanisv
Kecalka 372 příspěvků 16.12.17 20:34
Močení po operaci hemoroidů.

Dobrý den, mám prosbičku a dotaz. Tatínek je 4. den po operaci hemoroidů. Jsk vnější, tak vnitřní a od operace má problém s močením. V nemocnici byl vycévkovaný, pak se asi za půl dne vyčůral sám, ale doma má občas problém. Někdy to jde, někdy je problém a nejde to. Máte s tím někdo zkušenost? Budu ráda, za každý koment.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 20:58

Ahoj, mam za sebou to same vcera. Jsem teda zenska, treba je v tom rozdil, nevim…zatim to jde vzdycky, ale trva to vsechno dele. Urcite jde na kontrolu, tak mu reknou. A klidne bych zavolala hned rano do nemocnice kde mu to delali a poradila se.

hanisv
Kecalka 372 příspěvků 16.12.17 21:03

Na kontrole jsme byli dnes, protože taťka dostal rýmu a k ní zvýšené teploty, tak jsme se byli pro jistotu ukázat. Tuto jsme zmínili, ale doktor řekl, že to bude spíš k prostatě, než operaci a jestli se taťka vymočí, tak že aby se po zahojení objednal na urologii. Ale problémy nastali až po operaci. Tak se mi to moc nezdá.

iiiv
Extra třída :D 10768 příspěvků 16.12.17 21:28

A nemůže mít po cévkování zánět?

hanisv
Kecalka 372 příspěvků 16.12.17 21:47

@iiiv taky mi to napadlo, ale močí bez bolesti a obvyklé množství. Spíš mi přijde, že je problém ve spuštění moči.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama