Reklama

Močení po operaci hemoroidů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 16.12.17 20:34
Močení po operaci hemoroidů.

Dobrý den, mám prosbičku a dotaz. Tatínek je 4. den po operaci hemoroidů. Jsk vnější, tak vnitřní a od operace má problém s močením. V nemocnici byl vycévkovaný, pak se asi za půl dne vyčůral sám, ale doma má občas problém. Někdy to jde, někdy je problém a nejde to. Máte s tím někdo zkušenost? Budu ráda, za každý koment.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.17 20:58

Ahoj, mam za sebou to same vcera. Jsem teda zenska, treba je v tom rozdil, nevim…zatim to jde vzdycky, ale trva to vsechno dele. Urcite jde na kontrolu, tak mu reknou. A klidne bych zavolala hned rano do nemocnice kde mu to delali a poradila se.

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 16.12.17 21:03

Na kontrole jsme byli dnes, protože taťka dostal rýmu a k ní zvýšené teploty, tak jsme se byli pro jistotu ukázat. Tuto jsme zmínili, ale doktor řekl, že to bude spíš k prostatě, než operaci a jestli se taťka vymočí, tak že aby se po zahojení objednal na urologii. Ale problémy nastali až po operaci. Tak se mi to moc nezdá.

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 16.12.17 21:28

A nemůže mít po cévkování zánět?

hanisv
Kecalka 377 příspěvků 16.12.17 21:47

@iiiv taky mi to napadlo, ale močí bez bolesti a obvyklé množství. Spíš mi přijde, že je problém ve spuštění moči.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >