Močení zvláštní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 11:41
Močení zvláštní

Ahoj, mam stupidní ditaz, vim to, nicmene mam des z ledv. kamenu..je fakt, ze jsem to nijak nikdy nezkoumala. Nicmene vcera v jedny restauraci na wc jsem si logicky nesedla ale stala a tak koukam a prislo mi, ze curam jakoby ze 2 proudů…rano uz zas normalnie jeden…doufám, zr to neni znamka, ze je mocak nejak ucpanej, viz ty kameny treba..ale nic me neboli..

Reakce:
-Evka-
Závislačka 3728 příspěvků 30.11.18 11:48

Myslím si, že to není nic zvláštního.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 11:49

@-Evka- dekuju…

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6252 příspěvků 30.11.18 12:11

Ujišťuju tě, že kdyby jsi měla ledvinové kameny v močovém měchýři, tak ležíš bolestí zakousnutá do podlahy a nevypisuješ na emimino. Pokud máš z toho takovou hrůzu, objednej se na sono ledvin na nejbližší urologii.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 12:28

Nic me neboli a moc mi delali na preventivce na jare a v poradku…tak snad..dekuju

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 30.11.18 12:40
@Anonymní píše:
Nic me neboli a moc mi delali na preventivce na jare a v poradku…tak snad..dekuju

Urcite. To je takova bolest, ze to rozhodne neprehlidnes. Bud v klidu.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6252 příspěvků 30.11.18 15:34
@Anonymní píše:

Z moči se nic nepozná. Máš nějaký důvod si myslet, že máš kameny?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 17:03

Neee…jen me rozhodily ty dva proudy..tak jsem si rikala,jestli tam neni nejaka překážka..ale rano uz zas jen jeden..teta kameny mela,tak me to jen napadlo..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >