Reklama

Močové cesty i po atb krev v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 09.05.18 18:20
Močové cesty i po atb krev v moči

Dobrý den. Před 14 dny jsem měla zánět močových cest. Dobrala jsem stb a dnes šla k doktorce s moci a mám tam ještě stopu krve. Ráno mám donést ještě ranní moc ke kultivaci a více mi doktorka řekne pak. Strašně se bojím, nevite co by zo ještě mohlo být?. Občas mě ještě poboliva v podbřišku, ale jinak mi nic není :(

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3329 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 18:29

Je mozne ze se to ještě pořádně nedolecilo

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 09.05.18 18:39

Kameny?

pageta
Kecalka 283 příspěvků 09.05.18 18:46

Ahoj, krev v moči po nachlazení bývá ještě delší dobu. Močovému měchýři a ledvinám chvíli trvá než se dají do kupy. Atb pouze likvidují infekci, zbytek se musí dát do kupy samo. Takže žádné strachy. Některé ženy mají trochu krve v moči celý život a nic jim není. Asi bych akorát zvýšila příjem tekutin a pila ledvinvý čaj, jeden denně jako prevenci. Ať se daří :kytka:

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 09.05.18 18:52

@pageta děkuji moc. Doufám že to nic nebude. Zítra raději moc odvezu a v pátek budu vědět ???? ale je mi z toho teda ouzko…

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 09.05.18 18:52

@Danulinka16 jezis to snad ne :(

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2319 příspěvků 09.05.18 19:23

Já měla krev a bakterie v moči při kamenech :( také mě bolelo v podbřišku, ale určitě je pravděpodobnější nedoléčený zánět ;)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 09.05.18 19:47

Nedoléčený zánět nejspíš ;) já měla jednou dvoje antibiotika za sebou, protože se nedoléčil :)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 09.05.18 19:47

Nedoléčený zánět nejspíš ;) já měla jednou dvoje antibiotika za sebou, protože se nedoléčil :)

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 09.05.18 20:24

@Celeste97 děkuji.
Je pravda že mám pořád pocit jako by mi dole někdo tahal a pocit že mám úplně plný mocak a pak curam chvilinku

Celeste97
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 09.05.18 20:28

@cezet tak to vypadá na to nedoléčení bohužel, asi další atb :think:

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 09.05.18 20:29

@Celeste97 ach jo. To je v pytli…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama