Močový měchýř furt lítám na zachod

Anonymní
23.4.20 08:41

Močový měchýř furt lítám na zachod

Ahoj, prosim o radu, zkušenost. Už asi tak rok pozoruji že mám problém s močovým měchýřem. Dřív jsem vydržela nejít na záchod dlouho i když se mi chtelo, teď se mi chce a musím jít hned jinak to bolí. Je to hodne omezujici když se napiji vic musím lítat na záchod furt. Měla jsem párkrát zánět, ale byla jsem prelecena, u doktora mi nedavno kontrolovali zkrz papírek a dobrý, ale říkám si jestli to není málo a radši to zkontrolovat laborkou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

959
23.4.20 09:06
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim o radu, zkušenost. Už asi tak rok pozoruji že mám problém s močovým měchýřem. Dřív jsem vydržela nejít na záchod dlouho i když se mi chtelo, teď se mi chce a musím jít hned jinak to bolí. Je to hodne omezujici když se napiji vic musím lítat na záchod furt. Měla jsem párkrát zánět, ale byla jsem prelecena, u doktora mi nedavno kontrolovali zkrz papírek a dobrý, ale říkám si jestli to není málo a radši to zkontrolovat laborkou?

Nechej se zkontrolovat. Mě doktorka říkala, že to může být v souvislosti i se štítnou žlázou nebo je to hyperaktivní močák.
Doporučuju začít cvičit cviky na posílení svalů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6680
23.4.20 09:44

A jinak bolesti v podbřišku nemáš? Možná bych zkusila kontrolu i na gynekologii, jestli ten močový měchýř nedráždí dělohu. :think: Jinak laborka by určitě mohla odhalit víc, než papírek. Nenechej se odbýt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
23.4.20 09:47

Je to málo. Tohle vyžaduje větší vyšetření. Zaavolej si o vyšetření, že tě to furt trápí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2787
23.4.20 12:19

Určitě vyšetření znovu urologie a gynekologie, já mám stejný problém a mám hyperaktivní močový měchýř, vystřídala jsem cca 5 druhů léků na něj a nic nepomáhalo. Měla jsem jít na aplikaci botulotoxinu, ale kvůli tomu, že jsem měla zánět ledvin, jsem to musela zrušit.
Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama