Modelace poprsí - jakou podprsenku zvolit?

634
22.4.17 09:37

Modelace poprsí - jakou podprsenku zvolit?

Krásný den holky,

v květnu jdu na modelaci poprsí. Tak potřebuji a prosím zkušenější o radu jakou podprsenku zakoupit a zvolit, chci určitě koupit dvě. :-) Nejlépe z této stránky http://www.medimplant.cz/…nec_2016.pdf
Poradíte prosím? :oops:
A za rady zda opravdu zvolit podprsenku o velikosti prsou jakou nosím teď budu také ráda. Jdu jen na modelaci, zatím na radu paní doktorky žádné zvětšování. :lol:
Případně pokud narazím na někoho kdo tuto operaci podstoupil o čemž nepochybuji zajímá mě jak jste s operací spokojené? :-)
Děkuji všem!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.4.17 10:43

Nevím, kam jdeš, ale snad na všech klinikách poskytují pooperační prádlo. Jinak já mám modelaci s augmentací za sebou 5 měsíců a je to super!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
634
22.4.17 10:56

@The_Assassin
Tam kam jdu prádlo neposkytují :-D už jsem se s tím setkala na více klinikách :mrgreen: na některých dokonce není v ceně ani pobyt :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.4.17 07:54
@NicoleX píše:
@The_Assassin
Tam kam jdu prádlo neposkytují :-D už jsem se s tím setkala na více klinikách :mrgreen: na některých dokonce není v ceně ani pobyt :kytka:

Já jsem měla všechny položky rozepsané, tzn. operace X Kč, pobyt Y Kč, anestezie Z Kč, podprsenka W Kč, takže „v ceně“ to taky nebylo, ale bez prádla by mě odejít nenechali. Nicméně koukala jsem na ten odkaz a hned ta první Standard vypadá dobře. S velikostí by ti měl poradit dodavatel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama