Modelace prsou Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

minimo
Stálice 76 příspěvků 30.09.18 15:10
Modelace prsou Ostrava

Dobrý den, prosím podstoupila některá z vás modelaci nebo zmenšení prsou v Ostravě nebo okolí? Zajímala by mě osobní zkušenost, kde jste byly opravdu spokojené. Děkuji za informace :)

Reakce:

Diana69
Kecalka 147 příspěvků 11 inzerátů 30.09.18 15:12

Tak to by mě taky zajimalo :D měla bych taky zájem :)

minimo
Stálice 76 příspěvků 02.10.18 13:09

Opravdu nikdo neporadí?

minimo
Stálice 76 příspěvků 24.10.18 18:50

Oživuji, prosím pokud některá podstoupila zmenšení nebo modelaci prsou v Ostravě nebo okolí, napište zkušenost. Děkuji

baracudas
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 24.10.18 22:37

Tak asi nic holky, v Ostravě chodí asi všechny „vycucané“ :roll: :mrgreen: Mimochodem, jak jste na tom? Já mám po dvou dětech, první jsem kojila rok, druhé kojím zatím devět měcíců, vidím to zase do roku…jak na tom jste?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Pánové, těšte se: V ženské formuli 1 bude závodit bývalá playmate!

Fanoušci rychlých strojů si mohou mnout ruce. Formule 1 totiž oznámila, že... číst dále >

Šance pro Řepku? Jeho obhájce naznačil, jak ho chce zachránit před vězením!

Je šance, že se Tomáš Řepka vyhne vězení? Ačkoliv mu za podvod s autem, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >