Moderní brněnské mamky co chtějí být krásné i v těhotenství :-)

41
8.1.21 09:39

Moderní brněnské mamky co chtějí být krásné i v těhotenství :-)

Ahoj Brňandy,

zakládám tuto skupinu, protože si myslím, že žena se má o sebe starat i v těhotenství a po porodu.. i pro svůj dobrý pocit. :-)

1. Brzy se budu vdávat a ráda bych se poptala, kde v Brně a okolí jsou třeba dobré svatební salony s širokým výběrem těhotenských šatů?
  1. Zajímá mne, kde se dá koupit hezké trendy těhotenské oblečení, protože zatím jsem na nic extra nenarazila.
  1. Chodíte na řasy či na gellak? Kde máte dobré zkušenosti?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1408
8.1.21 10:13

Připojuji se :) a jinak na řasy i gelové nehty jsem v těhotenství chodila, avšak teď je všechno zavřené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
8.1.21 10:19

@alena1995 to nevadí, počkám si, jde o to, že jsem se přestěhovala z Prahy do obce kousek od Brna a v březnu se vdávám a ráda bych se " vytunila" pro svého muže v těch ověřených salonech:-) Kam jsi chodila na řasy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1965
8.1.21 10:25

Ahoj :) Já teď taky řešila těhotenské svatební šaty a nechám si ušít na míru v salonu Anteva. Není sice v Brně, ale je to kousek, Újezd u Brna. Zkus mrknout na stránky :) A jinak na nehty teď taky nechodím, jelikož je vše zavřeno, ale jinak doporučuji Studio Adele na Hybešce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
8.1.21 10:27

@Xantusia Jestli chceš super šaty, jeď do Mikulova - Madora a nechej si je ušít. Věřím, že i teď se lze individuálně domluvit. Mám s nimi jen super zkušenosti, nevybrala jsem si z katalogu, prostě jsme je vymyslely :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.1.21 10:37

Vy máte starosti :D

• Citovat
  • Nahlásit
18625
8.1.21 13:32

@Xantusia chápu tě a fandím ti, ale obávám se, že svatební salony i kosmetiky hned tak neotevřou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2374
8.1.21 15:18

Teď je všechno zavřený i v Brně, a pár týdnů-měsíců ještě bude, takže můžeš chtít být krásná kolik chceš, ale bude ti to celkem k ničemu :mrgreen: vdávala jsem se v pátým měsíci, šaty jsem si nechala ušít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
10.1.21 19:41

@Xantusia taky mám šaty z Madory a sklidily obrovský úspěch :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
12.1.21 14:14

@Lily Evans nejde mi o to teď někam chodit, ale až otevřou, pokud se do té doby něco otevře:-D A spíš mi jde o tu zkušenost, co je kde dobré a ozkoušené na tom nevidím nic špatného :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
12.1.21 14:15

@Nik46 Super holky, dobrá alternativa, díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
12.1.21 14:17

@stinga nevadí buď se zadaří nebo ne, ono se to hodí vědět i do budoucna, naštěstí kadeřníka i nehtařku mám naštěstí i teď. :-) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat