Módní časopisy - kde berete inspiraci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mika110
Nováček 4 příspěvky 06.01.19 22:31
Módní časopisy

Ahoj,
chci se zeptat kde čerpáte inspirace na outfity.☺ Jestli z časopisů, na internetu nějakou stránku či někde jinde? Chtěla bych si změnit šatník nějakými kousky co jsou moderní a jelikož jsem z vesnice a postupně se stěhuji do většího města tak nechci vypadat jako strašák. Do jisté doby jsem ani módu neřešila na vesnici stačilo tričko a tepláky ???????? ale i s věkem chci vypadat elegantně a upraveně. Bohužel zatím jsem nenašla svůj styl a většinou to je fijasko ???? děkuju všem

Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25195 příspěvků 06.01.19 22:38

Nepřemýšlela jsi o tom, vyzkoušet nějakou stylistku…aby obnova šatníku nebyla pokus omyl..... :think:

Malaga
Nadpozemská drbna 25195 příspěvků 06.01.19 22:42

https://www.probeauty.cz/…tka-oblekani
Kámoška byla na té typologii postavy a spokojená…ví po čem v kramech jít…

Jeanny21
Kecalka 169 příspěvků 06.01.19 22:57

Časopis Bonprix a Litex

Marlovee
Stálice 62 příspěvků 06.01.19 23:07

Aplikace Pinterest, nekonečné množství inspirace :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >