Reklama

Modrá tečka na zdi ve tmě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 17:00
Modra tecka na zdi ve tme

Holky, ja se dnes rano probudila a nez jsem se rozkoukala, videla jsem ve tme takovou malickou modrou tecku..na stene jakoby..tak sekundu..je to normalni?
Na ocnim vsecko ok (pred nedavnem jsem tam byla na preventivce).
Na neuru taky…to mi udelala jen vysetreni v ordinaci, ale taky v poradku.

Reklama

Reakce:

joli31
Kecalka 301 příspěvků 02.02.18 17:11

Já když jsem unavená, vidím černou tečku. Na všech vyšetřeních vše ok, mám v oku tečku, možná se mi při únavě promítá.

Gina
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 7 inzerátů 02.02.18 17:15

Já při pohledu většinou na světlou plochu vidím taky asi tři tečky plus malinké jako háďátka, jmenuje se to plovoucí zákalek ve sklivci a na očním mi řekli, že to má skoro každý, pokud to není nijak velké, dá se na to zvyknout a člověk to přestane vnímat. Tak nevím, jestli to může být to, co jsi viděla.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 17:19

Diky…a tys byla i na mag. rezonanci atd? Ja ne…

joli31
Kecalka 301 příspěvků 02.02.18 22:30

Já to mám od puberty, neurologie a oční, na mag. rezonanci jsme byla kvůli něčemu jinému a nic. Nijak mě to neobtěžuje a naštěstí to nemívám často.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 06:36

@joli31 diky

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34054 příspěvků 04.02.18 07:13

Lidé takovéhle vteřinové vjemy různých modalit mívají a obvykle je ignorují. Šum v matrixu. Proč jsi byla na neurologii?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 07:41

@Pudloslava kvuli tomu malymu blesku v oku po zhasnuti lampicky..to uz jsem sem taky nekam psala…des se mnou, ja vim…ale myslim, ze jsi mi radila, ze lepsi nez se nervovat je jit k dr.tak jsem zasla.. neurolozka byla výborná a rikala, ze je to ok, vysetrila me komplet, rikala, ze mi muze napsat sono karotid (ptz jsem ji rekla, ze babička umrela v 64 na kardiovask.onem.), to uz mam za sebou a taky vse ok. jenze se od toho zablesku furt pozoruju, resp svuj zrak a objevuju zrejme zcela bezny veci, ktery jsem driv nepozorovala :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 07:54

@Pudloslava a diky!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >