Modrá tečka na zdi ve tmě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 17:00
Modra tecka na zdi ve tme

Holky, ja se dnes rano probudila a nez jsem se rozkoukala, videla jsem ve tme takovou malickou modrou tecku..na stene jakoby..tak sekundu..je to normalni?
Na ocnim vsecko ok (pred nedavnem jsem tam byla na preventivce).
Na neuru taky…to mi udelala jen vysetreni v ordinaci, ale taky v poradku.

Reakce:
joli31
Kecalka 319 příspěvků 02.02.18 17:11

Já když jsem unavená, vidím černou tečku. Na všech vyšetřeních vše ok, mám v oku tečku, možná se mi při únavě promítá.

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 02.02.18 17:15

Já při pohledu většinou na světlou plochu vidím taky asi tři tečky plus malinké jako háďátka, jmenuje se to plovoucí zákalek ve sklivci a na očním mi řekli, že to má skoro každý, pokud to není nijak velké, dá se na to zvyknout a člověk to přestane vnímat. Tak nevím, jestli to může být to, co jsi viděla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 17:19

Diky…a tys byla i na mag. rezonanci atd? Ja ne…

joli31
Kecalka 319 příspěvků 02.02.18 22:30

Já to mám od puberty, neurologie a oční, na mag. rezonanci jsme byla kvůli něčemu jinému a nic. Nijak mě to neobtěžuje a naštěstí to nemívám často.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.18 06:36

@joli31 diky

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34283 příspěvků 04.02.18 07:13

Lidé takovéhle vteřinové vjemy různých modalit mívají a obvykle je ignorují. Šum v matrixu. Proč jsi byla na neurologii?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 07:41

@Pudloslava kvuli tomu malymu blesku v oku po zhasnuti lampicky..to uz jsem sem taky nekam psala…des se mnou, ja vim…ale myslim, ze jsi mi radila, ze lepsi nez se nervovat je jit k dr.tak jsem zasla.. neurolozka byla výborná a rikala, ze je to ok, vysetrila me komplet, rikala, ze mi muze napsat sono karotid (ptz jsem ji rekla, ze babička umrela v 64 na kardiovask.onem.), to uz mam za sebou a taky vse ok. jenze se od toho zablesku furt pozoruju, resp svuj zrak a objevuju zrejme zcela bezny veci, ktery jsem driv nepozorovala :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 07:54

@Pudloslava a diky!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >