Modřina na břiše po injekci po operaci

Anonymní
16.12.20 09:42

Modřina na břiše po injekci po operaci

Ahoj, před 3 týdny jsem byla na operaci, po které jsem pak na lůžku dostala injekci do břicha, asi heparin, na řešení krve, prý standardní věc po operacích. Nicméně mám pořád pěknou modrinu. Modřiny běžně nemívám a když, hojí se rychle…mel jste někdo také tak dlouho? Mám nevím mazat apod?

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.12.20 09:45

Po operaci jsem měla taky dlouho. Na stehnu. Dokonce jsem měla dlouho bouly v místě vpichu. A taky to dost bolelo.
Můžeš zkusit mazat heparoidem.

  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.20 09:47

Dekuju moc! Zkusím! Mně uz ty 3 týdny právě přišly nějak moc…

  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.20 09:50

Bezna vec. Ja si pichla nekolik tisic injekci do bricha, stehen, rukou i pozadi a modriny jsem mivala, zatvrdliny taky. Nektere mizely az po nekolika mesicich. Nicim jsem nemazala. Jednou to zmizi samo. Do smrti tam tu modrinu mit nebudes.

  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.20 09:52

:D Ok, dekuju!!

  • Citovat
  • Nahlásit
10616
16.12.20 09:54

Tyhle modřiny po lécích na ředění krve se hojí dlouho, je to normální. Já měla dřív zahohenou jizvu po císaři a modřiny na stehnech pořád :lol:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat